Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el azt ha...

Hogy fogadjam el azt ha valaki nem akar többé hozzám szólni??

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem valamilyen más plattformon: chat, e-mail, SMS, stb. próbáld felvenni vele a kapcsolatot, és kérd meg, hogy beszéljétek meg a probléma alapját. Nem feltétlen kell barátoknak lennetek, de egy tisztázó beszélgetés fontos-jó lenne.
2022. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekli, én próbáltam, és annyit mond hogy hagyjam békén...
2022. aug. 6. 07:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mi lehetett ennek a kiváltó oka? Ellentétes neműek vagytok? Lehet, hogy ő már nem akar ezzel foglalkozni, mert nem tud reagálni rá, így mélyen elásta magában a dolgot.
2022. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom az okát.. ő fiú én lány... Lehet hogy nem akar evvel foglalkozni, de nem fer hogy csenddel ver
2022. aug. 6. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A világon van sokmillió ember, és te egyetlen fiúcska után picsogsz. Keress más barátokat, van bőven miből válogatni.
2022. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem érted meg hogy elege van belőled?
2022. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom fernek hogy nem tudja a szemembe mondani a dolgokat... hanem facebookon írja meg
2022. aug. 6. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Bezzeg h egy fiu zaklatna téged az neked se tetszene
2022. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kései Sirató ***** válasza:
Beszélgess másokkal!
2022. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Kevés olyan ember ismerek aki a való életben is van olyan bátor, mint a messengeren. Minden esetre fogadd el, mást nem tudsz tenni. Idővel lenyugszanak a kedélyek, és képesek lesztek beszélni is. Bár ahogy olvastam, Te erre most is nyitott lennél, de ehhez, mint megannyi más dologhoz két ember kell.

Hidd el, nem a levegőbe beszélek, jelenleg ugyan abban a cipőben járunk, csak itt én vagyok a férfi, és a lány zárt be minden elérhetőséget.

Türelem, türelem, és még több türelem!!!

2022. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!