Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek egyszerre...

Hogyan ismerkedjek egyszerre több emberrel?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt az egyetemi gólyatáborom, és kezdek kicsit kétségbeesni, mivel itt ugye nagyon sok emberrel találkozok majd hirtelen. Azért megyek, mert szeretnék barátokat szerezni, viszont félek hogy nem tudom majd hogyan kezdjek hozzá. Tudnátok tippeket adni amik ilyen helyzetben jó témák lehetnek és nem túl tolakodóak vagy bénák?

2022. aug. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Pont olyan vagy, mint az itteni 14 évesek, akik most készülnek gimibe... Olvasd el a nekik írt válaszokat.
2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az áristomba lehet. Ott ne félj tudsz egyszerre ismerkedni
2022. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész, és igazán hasznos tippeket😉
2022. aug. 10. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán ne stresszelj! Ha egy egyetemre mentek valószínűleg már van közös érdeklődés, de közös pont biztosan. Én korábban az az ember voltam, aki mindenkihez félt odamenni.. utólag ezt nagyon megbántam. Én lettem csendes visszahúzódó lány, mégha valójában nem is így van. Utána már nem tudtam ezen változtatni. A legfontosabb, hogy NE hagyd, hogy a félelmeid hozzák meg a döntéseid! Annyi lehetőséged van. Gondolj arra, hogy egy értékes ember vagy és ezt mások is látni fogják majd. Pontosan mitől félsz? Mi veszíthetsz? Igen lehet, hogy valakivel nem leszel 1 hullámhosszon, lehet hogy valakivel nem lesztek legjobb barátok.. de lehet, hogy valakivel igen! De ha megsem próbálod sosem tudod meg. Adj esélyt magadnak. Azt pedig hogy miről beszéljetek? Másokkal miről szoktál beszélgerni? A helyzet adja, de azt tudnod kell, hogy az emberek nagyon szeretnek magukról beszélni. Ha megakarod ismerni őket, akkor ehhez kapcsolódó kérdéseket tegyél fel. Kérdezz akármit, nincs olyan, hogy "ciki, ha odamegyek". Hidd el mindenkiben vannak ilyen félelmek. Hajrá! És majd mesélj.. jó lesz hidd el! De tényleg ne stresszelj, mert azt mások is meglátják és te se fogod jól érezni magad közben, pedig az lenne a lényeg. 1x van ilyen az életedben. Te ne kövesd el azt a hibát, mint én anno. Ne félj!
2022. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem gond, hogyha nem kezdemenyézel, mert egyrészt úgyis olyan feladatok lesznek, amikkel összejön a banda, és egyből megy a duma, másrészt meg úgyis lesz olyan aki kezdeményező típus, és ők majd kezdeményeznek. :)


Témákra csak annyit, hogy a kar/szakról egyből lehet beszélni ilyen bemelegítőként, viszont én a felvételi pontok témát személy szerint hagynám, lehet, hogy egy embernek 100 ponttal több lett, mint a másiknak, és pár ember rosszul érezné magát.


Sok sikert! ;)

2022. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyik egyetemre mész? Hátha akkor jobb tippeket tudunk adni, ha van aki ismeri az adott gólyatábort.
2022. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!