Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folytatnátok a barátságot...

Folytatnátok a barátságot vagy ne?

Figyelt kérdés

Utolsó gimnáziumi évünk jön.

9. Óta barátok vagyunk mi hárman, de jött egy negyedik, aki féltékeny volt rám és szétkúrta a kapcsolatunkat enyhén szólva.

Én arább álltam idén tavasszal, azóta immel-ámmal keresnek, de csak akkor ha valakinek sírni kell...

Ti folytatnátok barátságot, mert mostanság még találkozni is akarnak velem!!! XD Szülinapkor semmi nyilván...



2022. aug. 23. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Az osztályból van még 2 haverom, de közel nem volt olyan erős bizalmi kapcsolat mint velük. Mivel engem ott hagytak (többször is, csak ez volt az utolsó márciusban), így viszont én nem tudok többet bennük megbízni.
2022. aug. 23. 18:25
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Úgyis vége lesz pár hónap múlva, ha kijártátok a sulit, ha már most ilyen gyenge...
2022. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Suli időszakban jó lenne hogy legyen akivel duma-duma.
2022. aug. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!