Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elromlott a...

Szerintetek elromlott a barátságunk??

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom(én lány vagyok). 2 éve ismerjük egymást, és már többször is rámütött agresszívan. Valamint kecseszett, leordított, gyilkoló szemekkel nézett rám minden alkalommal, amikor találkoztunk. Tegnap este váratlanul bejelentette, hogy tetszek neki, én pedig visszautasítottam, mivel én csak barátként gondolok rá. Ő megértette, de utána meg elkezdett irogatni, hogy ő engem még továbbra is szeretni fog. Egész nap ezen gondolkodok. Lehet valakit szeretni, miközben ütögeted, ordibálsz vele? Lehet, hogy csak hülyéskedett? Sajnos a ,,elfelejtem, és soha többet nem írok neki'' nem opció. Édesanyjáhiz járok edzésre, és nem szeretném leváltani, mivel nagykn jó edző. Mindig ott van, amikor edzek. Már sajnos ezután nem tudok rá úgy nézni, mint azelőtt. Már nem érzem jól magam vele, kínos már beszélnem vele. Mit tegyek? Mit mondjak neki? Tettesem azt, hogy a barátja vagyok? (Ezután nekem már csak kedves ismerős lesz)


Segítsetek!



2022. aug. 25. 20:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a barátod soha. Az első ütésnél minél messzebbre kellett volna menned tőle. Az anyukájával beszélhetsz, hogy mi a helyzet és hogy többet nem akarod látni, de az edzéseket szeretnéd folytatni MÁSHOL, ahol nincs ott a gyökér gyereke.
2022. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Szépen lassan el tud kopni az ilyen emberekben a ragaszkodas.

Szép fokozatosan modszeresen el tudod juttatni a kapcsolatot egy szimpla ismerettségi szintre is baráti helyett. A sokk modszer ilyen embereknél nem javasolt mert nem tudják kezelni magukban az elutasitast, haragra gerjednek stb.


Légy kedves, de tarts 3 lépést, nagyon ritkán érj csak rá, egyre kevesebbet, nem kell elutasitgatni hogy nem akarok beled talalkozni, hanem csak épp nem tudsz talalkozni, mert hívtak, es ezeket ugy egyre sűrűbben.


Érzelmeket ne fejezz ki plane ha provokál, légy kedves szerény szürke kő technika stb


Eleinte harcolnának az elengedés ellen, kapálóznak, de megint igent mondasz aztán mégse, aztán már nem is hiszik hogy valaha is erosebb kötelék lenne köztetek, aztán már abban sem fog hinni hogy egyaltalan érdekled e, fokozatosan koptathatok le.


Mindig egy picivel kevesebbet nyujts.

2022. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
*veled
2022. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nincs a közelünkben másik edző, és emiatt nem szeretném abbahagyni az egészet. Meg édesanyjának erről nem szeretnék beszélni.
2022. aug. 25. 20:09
 5/44 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt kihagytam, hogy amikor valami nagykn csúnyát mondott rám, és én kikértem magamnak, meg megkértem, hogy többet ilyet ne mondjon, akkor rögtön izélt, meg hogy mit képzelek magamról. Bezzeg amikor én csak segíteni akartam neki, kijavítottsm tökre kedvesen, akkor rögtön ordibált velem.



Valamint ha náluk én egyetlenegyszer felemeltem egy picit a hangom, mert feldühített, akkor megcsapott, mert hogy az ő házukba én hogy merek én beszélnk, de ha ő ordít teli torokból nálunk, és mond rám extra csúnya dolgokat, és én megkérem, hogy halkabban, akkor meg szintén ordít, hogy mit képzelek magamról. Mert hogy a vebdég azt csinál, amit akar.

2022. aug. 25. 20:15
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Te óvodás vagy?
2022. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6osnak: nem
2022. aug. 25. 20:24
 8/44 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám lerázni üzenetben? Óránként irogat, meg kéri hogy beszélhessünk. Kérdezi hogy vagyok, meg minden. De nem szeretnék vele beszélni.
2022. aug. 25. 21:01
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatossag mindenben

Kezdetben bevezeted rovis beszelgetesek utan hogy már alszol


Legkozelebb rovid beszelgetesek kozben is hogy most mosogatsz a végén pesig alszol/elmesz valahova nem ersz ra stb


A rovid beszelgeteseket redukálod 2-3 sorosakra es megint nem ersz ra


Aztan már csak reagalgatsz nem nyitsz temákat de az ovére roviden irsz


Aztan a reagálásaid már szinte csak igen, nem, tényleg?, sok sikert akkor, de jó, aha. És mész

2022. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
*rövid beszelgetesek
2022. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!