Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Probléma az, ha 32 évesen van...

Probléma az, ha 32 évesen van egy 14 éves lány haverom?

Figyelt kérdés
Nincs semmiféle vonzalom, csak szimplán sok a közös témánk és ugyanazokat a videójátékokat szeretjük. Odafigyelek arra, hogy ne írjak neki trágár szavakat, tekintettel az életkorára. De néhány hónap alatt megkedveltem és nem azért mert lány, akár fiú is lehetne, vagy idősebb, egyszerűen csak értelmes, fejlett a gondolkodása, vannak nagyon értelmes gondolatai, önállóan alakít véleményt, ami számomra előny. Többnyire játékok és a metálzene a fő témánk. Hatalmas Metalhead a kiscsaj és olyan bandákat is ismer, amiket nem sokan, például nagy Mayhem fan. Ő az egyetlen fiatalkorú ismerősöm. Friedrich Nietzsche az egyik példaképe, pont, mint nekem és oda van a filozófiáért. Nem szokásom gyerekekkel írkálni, általában kerülöm őket, ignorálom, de ő szerintem alkalmas arra, hogy haveromnak mondhassam. A szülei rendszeresen ellenőrzik a messenger üzeneteit és semmi gondjuk vele, hogy velem chatel.

2022. aug. 27. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Akkor meg mi baj lehetne vele? Örüljetek neki.
2022. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
"A szülei rendszeresen ellenőrzik a messenger üzeneteit" --> mondjuk én ezt már beteges túlzásnak tartom, mármint a szülei részéről...
2022. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, mert korábban kapott eléggé bizarr képeket valami perverztől, ezért ellenőrzik. Féltik, hogy rá ne írjon valami beteg ember.
2022. aug. 27. 17:28
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ő részéről oké, szülei részéről ezek szerint oké, te felőled oké....


Mi véleményünk meg már nem számít, de ha kíváncsi vagy felőlem is oké.


Csak abban nem vagyok biztos, hogy a csaj is barátként tekint e rád... Mármint oké, hogy nem mondja el, de ezt nem is várhatod el egy 14 évestől.


Ezekből előbb-utóbb szerelem aztán sírás szokott lenni, de én nem szólok bele.

2022. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem, de biztos nem messengereznék vele. Játékban elvagytok, ok, de hogy 32 évesen 14 évesekkel írkálsz ilyen mértékben, az gáz.


Ez a megkedveltem szöveg is az, több mint egyértelmű hogy várod hogy idősebb legyen és utána akarsz lépni.

2022. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Téged átvág valaki. Az kamuprofil.
2022. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy lenne kamuprofil, ha videóhívásban is láttam?
2022. aug. 27. 17:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Oh, mégegy Mayhem fan :D Szerintem ha tényleg nincs semmilyen vonzalom egyik fél részéről sem, akkor nincs vele gond. Tapasztalatból mondom, hogy a tinédzserek előbb mondanak el problémás dolgokat vagy kérnek tanácsot idősebb barátoktól, mint a szülőktől. Szóval lehet hogy rád jobban fog hallgatni, ha azt mondod ne menjen el idegenekkel bulizni, vagy ne szívjon be olyan társasággal akiket alig ismer, ami az életét is megmentheti.
2022. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A Mayhemet nem túl ismertnek nevezni, azért elég nevetséges. xd Olyan, mint az AC/DC vagy a Metallica, mindenhol ott van.


Ha se neked, se a csajnak, se a szülőknek nincs ezzel baja, akkor mi a kérdés?

2022. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8 Nagyon jól látja. Valóban hallgat rám, és jó érzés valakit "jó" irányba terelni és megóvni a sok szennytől, ösztönözni a tanulásra és arra, hogy kerülje a züllöttséget. :D Részese vagyok annak, hogy valakinek jobbá tehetem az életét. Szerintem abszolút jó hatással vagyok rá.
2022. aug. 27. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!