Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Probléma az, ha 32 évesen van...

Probléma az, ha 32 évesen van egy 14 éves lány haverom?

Figyelt kérdés
Nincs semmiféle vonzalom, csak szimplán sok a közös témánk és ugyanazokat a videójátékokat szeretjük. Odafigyelek arra, hogy ne írjak neki trágár szavakat, tekintettel az életkorára. De néhány hónap alatt megkedveltem és nem azért mert lány, akár fiú is lehetne, vagy idősebb, egyszerűen csak értelmes, fejlett a gondolkodása, vannak nagyon értelmes gondolatai, önállóan alakít véleményt, ami számomra előny. Többnyire játékok és a metálzene a fő témánk. Hatalmas Metalhead a kiscsaj és olyan bandákat is ismer, amiket nem sokan, például nagy Mayhem fan. Ő az egyetlen fiatalkorú ismerősöm. Friedrich Nietzsche az egyik példaképe, pont, mint nekem és oda van a filozófiáért. Nem szokásom gyerekekkel írkálni, általában kerülöm őket, ignorálom, de ő szerintem alkalmas arra, hogy haveromnak mondhassam. A szülei rendszeresen ellenőrzik a messenger üzeneteit és semmi gondjuk vele, hogy velem chatel.

2022. aug. 27. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

OKÉ, DE MI A KÉRDÉS?


Vagy csak jöttél dicsekedni, hogy milyen jó fej vagy?

2022. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, probléma.
2022. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Generaves ***** válasza:
87%
Szerintem tök oké. Én 20 évesen szintén a 30-as, 40-es korosztállyal találom meg a közös hangot. 🤷🏻‍♀️
2022. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Azért a kérdező is érzi, hogy ez nem normális dolog. különben nem írt volna. Nem hiszem, hogy egy 14 éves lány olyan értelmi szinten lenne, mint egy 20 évvel idősebb.Érzelmileg pedig kialakulatlan és befolyásolható. A kérdező bárhogy is tagadná, valamilyen módon érzelmileg viszonyul hozzá, mégpedig azért, mert a másik fél egy lány. Azt sem tartom kizártnak, hogy a bizalmába akar férkőzni. Sürgősen keressen egy másik beszélgető partnert magának a saját korosztályából.
2022. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Metál! 🤘🤘 [link]
2022. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14: Nekem is voltak 14-15 évesen harmincas barátaim, akikkel abszolút egyenlő felek tudtunk lenni, pedig értelmesebbek voltak az átlagnál, sokat olvastak, alkottak különböző művészeti ágakban. Egy házaspár közülük még mindig megvan, sosem okoztak semmi gondot, a legrendesebb emberek, akiket ismerek.
2022. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16. Az internet korában megváltoztak a dolgok. Mindenki azt ír, azt mond, amit el akar hitetni. A szülők hozzáállásán csodálkozom a legjobbam.
2022. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!