Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátomat véletlenül...

Az egyik barátomat véletlenül triggereltem, nem szól hozzám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Közösen elkezdtük megtanulni a digitális rajzolást, már egy jó ideje. Tegnap lettem kész az egyik képemmel, és neki is mondtam, kérte küldjem el. Mondtam neki, hogy kicsit komor a hangulata, biztos e benne? Azt mondta küldjem csak el. Elküldtem a képet, aztán kiakadt. Elvileg van valami traumája, amiről én soha nem tudtam, pedig már 7 éve barátok vagyunk, és soha nem beszélt róla. Persze töröltem egyből a képet, de már késő volt. Azt mondta szerinte elmebeteg vagyok, amiért ilyen képet csináltam, és nekem is olyan sötét a lelkem, mint akik miatt traumája van. Ami meg túlzás szerintem, mert hozzáteszem semmi extra nem volt azon a képen. Oké, hogy valaki nem bírja ezeket, de direkt megkérdeztem, a traumáról se tudtam, most miért én vagyok a hibás? Azóta nem szól hozzám.


Ha valakit érdekel, itt van a kép.

[link]



2022. aug. 27. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen traumája lehet, de amúgy fasza kép, ügyes vagy! :)
2022. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett a kép, ügyes vagy. Mondd meg neki, hogy errőp még nem beszélt, és honnan tudhattad volna.Nem vagy te gondolatolvasó.
2022. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Én sem tudom, mi a traumája, mert nem mondott semmit. De nem akarom, hogy emiatt tönkremenjen a bartáságunk. Most csak várjak?

2022. aug. 27. 18:36
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ezt mondtam neki is akkor. De azt mondta, hogy nem számít. Mert ha nem lenne sötétség bennem, sose csináltam volna ilyen képet, és sose történt volna ez meg. És azt is mondta, hogy nem tudja hogy tekintsen rám ezután. Aztán azóta nem válaszol. Le még nem tiltott.
2022. aug. 27. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
2%

Ne véletlenre hivatkozz, hanem figyelmetlenségedre és tégy ígéretet arra, hogy nem fog előfordulni többé.

.

"Véletlen" nem tehetted, hiszen a véletlen tőled független, a figyelmetlenség viszont bárkivel előfordulhat.

"Véletlen" több előfordulására nem tehetsz ígéretet, hiszen ami tőled nem függ, arra nem vagy ráhatással.

2022. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Egyetértek a barátoddal, ilyen képeket nem csinálnak normális emberek.

Engem a skizofrén apám traumatizált, ő rajzolt ilyeneket.

2022. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom....a 4K-s tévén nyitottam meg a képet, és valami izé kimászott a képből és megtámadta a kutyát.😳
2022. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A képet nem néztem, de honnan tudnád mi a baja, ha nem beszélt még róla.
2022. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 De miért lettem volna figyelmetlen? Én rákérdeztem, hogy biztosan látni akarja e.


#6 kifejtenéd kérlek? Nem kell mindennek idillinek lennie, a művészetnek van egy ilyen oldala is.

2022. aug. 27. 18:56
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem qrva jó az a kép. Inkább a cimbinek van defektje, hogyha ennek rendeli alá magát és a barátságotokat. Te nem vagy hibás!
2022. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!