Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem nagyon vannak barátaim?

Figyelt kérdés
Egyre többet csalódok az emberekben és már a kedvem is elmegy az új kapcsolatok kialakításától... más is van ezzel így vagy velem van a baj?
2022. aug. 28. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset, nyugi. És ahogy idősödsz, ez egyre csak rosszabb lesz…
2022. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak még vele így, olykor igazából én is. De nem szabad feladni, nem érdemes elpazarolni az időd arra, hogy keseregj a múltbéli csalódások miatt.
2022. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim.

26/F

2022. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek barátaim, mert vagy nem értem az embereket-, vagy ők nem értenek engemet, vagy már én is megtapasztaltam, hogy emberekkel foglalkozni nem sok értelme van.
2022. aug. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fú, ez azért szomorú... de magnyugtató hogy nem vagyok vele egyedül.
2022. aug. 29. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy vele egyedül, de mit érsz vele? Írtál bárkinek az ittlévők közül, barátkozási szándékkal?
2022. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 - érdekelt, hogy másoknál is van e hasonló helyzet vagy csak nálam, erre választ is kaptam. És attól, hogy nincsenek barátaim, nem akarok mindenáron újakat szerezni, szóval nem. Amúgy sem lehet szerintem semmit erőltetni, szóval ez a "ha már egyikünknek sincs, legyünk mi azok" nekem nem opció. Barátság számomra olyan értékű mint egy párkapcsolat. Kell hogy legyenek közös témák, érdeklődési kör. És idő, amit egymásra szánunk. Akár egy séta, vagy egy kv vagy akármi.


Biztos én is hibás vagyok, tudom, de nem ezt kérdeztem.

2022. aug. 29. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát legszebb öröm a káröröm? :D
2022. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, de nem fogok magyaràzkodni neked.
2022. aug. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!