Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm drogosnak nevez, mert antidepresszánst szedek, és ezt ő drogozasnak nevezi, ugyanolyan szerinte mint a többi drog?

Figyelt kérdés
Nekem segít és már zavar, hogy mindig a drogosokkal jön

2022. aug. 28. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel ez egy ugyanolyan probléma, és "betegség". mint akár egy szívprobléma, egy cukorbetegség stb... így erre is van gyógyszer persze, ha ő emiatt téged drogosnak gondol, és ezzel még csesztet is amikor gondolom nem jó kedvedből kényszerültél rá, akárcsak én sem, akkor szépen meg kell mondani neki hogy keress egy nem drogos barátot, és au revoir. Kedves #9-es őszintén ki a f*szt érdekelnek a megnevezések, és hogy orvosilag minek számít? Nem egy heroinista aki egész nap fekszik a cucctól, hanem egy ember aki ki szeretne jönni a szarból, mint Magyarországon is sok ezren akik szintén "drogosok" teljesen tiszta az agyam, és nem vagyok szarul attól se ha épp le kell szoknom róla, vagy gyógyszert váltanom pedig volt már rá precedens. De tudom a magyar "csakra korrigáció" a napi 5 sör meg 2 doboz cigi az nem drogos, hanem egészséges ember ugyebár :)
2022. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem saját elhatározásból, hanem orvosi ellenőrzés mellett, orvosi javaslatra szedsz antidepresszánst, akkor el kell hajtani az ilyen gonosz törpét és sorsára kell hagyni. Azért gondolom helyesnek ezt az eljárást, mert ha most, amikor nem éltek még együtt vagy/és még nem alapítottatok családot megengedi, megengedheti ezt magának következmények nélkül, akkor sokkal durvább dolgokkal kell majd szembesülnöd attól a pillanattól kezdve, amikortól nyeregben fogja érezni magát! Ez még csak a kezdete egy olyan eseménysornak, amelyből nem jöhetsz ki jól, - ha már az elején nem szabsz gátat egy ilyen mentalitásnak! Te döntésed!
2022. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!