Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az igazságos,...

Szerintetek az igazságos, hogy a szép emberek olyan könnyen szereznek barátokat, szinte sosem magányosak és alapból magabiztosabbak szociális téren?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az egész világ nem igazságos.
2022. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1


De mégis jól viselik az emberek…

2022. szept. 1. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mocskosul igazságtalan.
2022. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Az élet mindig kompenzál. Nekem is volt egy ragyás képű szemüveges osztálytársam, aki a jó dumájával ellensúlyozott és lett a társaság (egyik) közepe. Egy szőke szépfiú viszont eléggé magának való és befelé forduló volt. (Igaz, a csajozás neki ment jobban.) :)
2022. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

És te onnan a gép másik oldaláról honnan tudod ilyen jól, hogy 100%-ban nem magányosak és olyan könnyen megy nekik a barátszerzés?

Honnan tudod, hogy esetleg belülről nem magányosak?


Hallottad már azt, hogy sokan azért veszik magukat körbe sok mindennel, mert egyébként belülről nagyon magányosak?

2022. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Persze hogy nem igazságos, de az emberek vonzódnak a széphez. Még a gyerekek is, sokszor olyan személyekhez akarnak mindenáron közeledni, akik nem szeretik őket. Az élet igazságtalan. Néha szégyellem magam azért, mert a külső adottságaim miatt sokszor előnyt élveztem. Igaz, előfordult olyan is jó párszor, hogy valaki irigységből vagy féltékenységből ártott nekem. De azt hiszem, ez így van jól, ez enyhít valamit az igazságtalanságon.

N

2022. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi ez az ostoba idealizálás? Szégyellje magát és lépjen ki a burokból, aki tényleg így gondolja!
2022. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ezt cáfolnám. Ez egy anonim oldal így lemerem írni: nem vagyok beképzelt, öntelt személyiség, de itt álszerény sem leszek. Én szép vagyok tényleg és kedves is, mindenkivel igyekszem az is lenni, mégis volt, hogy 5 évig nem volt pasim és most sincs. Ja és nem voltam jó az exemnek sem... ebbe nem mennék bele. Tudod kiknek van becsülete személyes tapasztalataim alapján? A ribiknek. De ebbe most tényleg ne menjünk bele, nincs most kedvem kifejteni és esszét írni, mert nem ez a kérdés. Szóval azért mert valaki szép, még lehet sikertelen az ellenkező nemnél, akkor is, ha rendes. Szóval nem ezen múlik.
2022. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Darius- ***** válasza:

Ha valamit nem ad meg az élet könnyen, akkor irigykedés helyett küzdöl. Ha kövér vagy le tudsz fogyni, kivéve a pajzsmirigyesek, külső ha nem is előnyös lehet javítani rajta. Munkában való elhelyezkedésben lehet a rondának nem kell küzdeni, mert mondjuk családtag lesz a főnöke vagy annyira tanult, hogy felveszik simán bárhová.

Az életben sok múlik a szerencsén. Vannak, akik mindenben sikeresek, legtöbben úgy 80% változó és vannak, akik semmiben vagy nagyon kevésben.

2022. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“Tudod kiknek van becsülete személyes tapasztalataim alapján? A ribiknek.”


Ezt csak én nem értem? Vagy irónia akart lenni?

Ja mármint úgy, hogy “meg van becsülve”?

Mert hogy valakinek van becsülete az teljesen mást jelent…


Hát mondjuk az, hogy “meg van becsülve” ez is eléggé sántít. Hidd el, akik rájuk hajtanak, azok is annak nézik és csak “arra” kell nekik.

2022. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!