Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol van az a határ, mikor már...

Hol van az a határ, mikor már szólnátok? Vagy hogyan utalnátok rá hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés

Adott egy kolléganőm, akit próbáltam randizni vinni, de nem állt kötélnek. Azóta viszont, hogy ezt elengedtem kezd kialakulni közöttünk egy jó barátság. Most még erősebb kezd lenni, mert van egy fura kapcsolata és szinte senki nem támogatja benne. (Már akinek elmondta) Engem kezdetben nem zavart, nem nézek rá másképp miatta, de egyre inkább úgy érzem, hogy valami nem stimmel minél többet mesél. Úgy érzem, hogy csak egy lyuknak nézik, akit minél többször meg lehet tömni.

Nem akarom kockára tenni ami kialakult köztünk. Nem akarom hogy azt higgye, hogy féltékeny vagyok. Mikor jön el az a határ, hogy szólnom kéne?



2022. szept. 4. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen munkahely? Milyen munkakör?


Hány évesek vagytok?


Milyen (alap)kisugárzás "fogott" meg benne? Külső vagy belső tulajdonság volt nála, amit nyerőnek éreztél?

2022. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Tekintve a hátteret és ahogy írsz róla, a színtiszta barátságot ne kergesd, mert sosem volt a pakliban, ezt ő is tudja, akármi kritikát mondasz, nem úszod meg, hogy ne tűnj féltékenynek. Pont ezért, meg azért is, mert minden felnőtt ember nyugodtan élheti a saját életét, nincs olyan határ, ami után neked egy szót is szólnod kéne, a legtöbb, amit tehetsz, hogy meghallgatod, amiket mesél, de különösebb közöd nincs hozzá. Kb. ezt jelenti az, hogy azóta hajlandó "barátkozni" veled, amióta nem nyomulsz, ő osztotta így a lapokat. Nem értem mondjuk, hogy egy ilyen emberi kapcsolatot miért nem akarsz kockára tenni, mert ez hosszú távon senkinek nem jó, de azzal tudod a leginkább megőrizni, ha nem szólsz bele, csak ott vagy, ha vigasztalásra van szüksége.
2022. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Óriási nagy lúzerség amiről beszélsz!
2022. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőled kapja meg amit a másiktól nem. Én kockáztatnék a helyedben. Őszinteség. "Figyelj azt már elengedtem hogy lehessen köztünk valami mert Te nemet mondtál. Viszont a pároddal kapcsolatban nekem férfiként ez és ez a benyomásom." De itt utána nem tudom mi lenne a célod, hogy szakítson? Mert azt is meg kellene mondani akkor. Viszont a csajszi hát, lehet rájön rosszul döntött amikor nemet mondott neked és ha eleve úgy tálalod ahogy írtam akkor nem fog merni lépni feléd. Az is benne van hogy megromlik a viszonyotok és akkor már te sem leszel ott neki. Ami még eszembe jutott az a tipikus "nem tudom mit csináljak adj tanácsot" és elmondod neki mintha másvalakiről lenne szó. De azt hiszem itt sajnos kicsi az esélye egy jó megoldásnak.
2022. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!