Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális vagy sem ?

Normális vagy sem ?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt, valami játék során összehaverkodott egy csajjal,aki debreceni,de Pestre ment el tanulni.


Nem vagyok egy féltékeny típus,de őszinte szóval kezd kicsit sokk lenni a csajból.

Minden nap már reggel korán azzal kezdi a csaj,hogy írogat a pasimnak,ezek ketten állandóan minden áldott nap órákon keresztül beszélgetnek

Ha ez még nem lenne elég a csaj ilyeneket mond,hogy hallotta az anyját apját szex közben,meg neki most ki kell mosnia a fülét,rossz elképzelni őket...Ne haragudj,de minek írsz ilyet a pasimnak,mi köze hozzá,hogy anyád apád,hogy dug

Állandóan összeveszik az anyjával.

Minek mondod el milyen fogamzásgátlót szedsz, meg hogy rendszertelen a menszeszed és edromedrozissal küzdesz

Életed a sajtszósz amit már nem ehetsz.

Szeirntem van egy határ amit már haver- haverral főleg,ha fiú és lány nem tárgyalunk ki


Már többször kérdeztem a pasimat,ha én csinálnék ilyet egy sráccal,hogy épp kitárgyalnám a dolgokat akkor örülne neki .. hát nem


Akkor ennek a csajnak miért kell,ha neki is ott a pasija...


Aztán a pasim még a csajt védi be ahelyett,hogy beismerné,hogy nem normális amit ez a lány művel


Kíváncsi lennék ha az anyja,apja egyszer megtudná miket írogat másoknak,eldurrana ott pár pofon,de meg is érdemelné



2021. jún. 27. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem,nem normális
20 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt állítja mindkettő,hogy úgy sose érdekelte a másik
2021. jún. 27. 18:12
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak nagyon jó haverok már 8 éve és ebben nincsen semmi

Aha....

2021. jún. 27. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezt szerintem barátságnak hívják. Nincs olyan, hogy fiú és lány közötti barátságnál ne lehetne menzeszről, betegségekről vagy igazából bármiről beszélni.

Szerintem te veled van a baj, ha úgy gondolod, hogy attól, hogy te összejöttél a pasiddal, neki meg kellene szakítania a kapcsolatát minden nő nemű egyeddel.

2021. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem kell megszakítani,de van egy határ


Jó akkor a te barátnőd beszélgessen nyugodtan más pasikkal a szexről, fogamzásgátlórol

Meg hogy hogyan Nyőg az anya szex közben

2021. jún. 27. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha elmúlt mondjuk 4 évben is beszélgettek ilyen dolgokról, amikor szinglik voltak, akkor nem fogják abbahagyni egyik pillanatról a másikra, csak mert valamelyikük elkezdett párkapcsolatban élni.

Ha összejössz valakivel, akkor a családját és a barátait is el kell fogadnod. Amíg meg csak beszélnek, addig tök mindegy, nem?

Inkább az a fura, hogy neked a szex az egy olyan téma, amiről csak párkapcsolaton belül lehet beszélni. Amíg nem azt beszélik ki, hogy milyen volt a te előző éjszakai teljesítményed, addig nem kellene fennakadnod ilyen dolgokon.

2021. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ahaaa, szóval ők már 8 éve jóban vannak, veled pedig fél éve van együtt. Ebben az esetben inkább a te viselkedésed gáz. Dobjon egy 8 éves barátságot, miközben a ti kapcsolatotok még lehet 1 évet sem húz ki? Én a helyedben inkább összebarátkoznék a lánnyal, nem pedig fúrnám.
2021. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mert az nem gáz amikor a csaj leírja és elküld képet hogy vibrátor vett

Hogyan elvégezkedik rajta

2021. jún. 27. 19:22
 8/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy dobjon el 8 évet

Ja mert az normális dolog,hogy amikor velem van akkor is egymásnak írogatnak

Igen biztos velem van a bak

2021. jún. 27. 19:24
 9/14 A kérdező kommentje:
*baj
2021. jún. 27. 19:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy fiú haverom mégse beszéltem neki hogy szexelek
2021. jún. 27. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!