Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az, amit még megengedtek a...

Mi az, amit még megengedtek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár lány-lány, fiu-lány, vagy fiú-fiú barátságra is.

Pl valakik nem szeretnek ölelkezni, egyes csajoknál meg szinte alap hogy meglátják egymást és akkor puszi-puszi. Megint mások úgy vannak vele, hogy fuujjj... :D ismerek olyan 25-30 éveseket is akik még mindig egymásnál, együtt, egy ágyban alszanak :D


Srácoknál is látom, hogy egymás képe alá szivecskéket, tüzes emojikat küldenek :D


Én pl a barátnőimmel csak akkor ölelkezem, puszilkodom, ha vmi alkalom van, pl karácsony, szülinap.


Mi az ami nektek még egy barátságba belefér?

Légyszi kort és nemet is írjatok:)



2022. jún. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mas ffikkel kezfogas vagy pacsi. Csajok kozul van olelos, puszis meg pacsis is
2022. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen változó

Van a munkahelyemen egy olyan kialakult barátságom egy lánnyal, hogy ha meglatjuk egymást rögtön megöleljük egymást, vagy ha csak nyomott a hangulatunk vagy baj van akkoris megöleljük egymást. A legjobb barátnőmmel akit 20 éve ismerek pl csak puszit adunk egymásnak köszönéskor, de soha nem ölelgetjük egymást.

Van egy férfi barátom 18 éve , őt is megölelem bármikor, puszit adunk egymásnak stb

De van olyan férfi barátom akivel ez nem jellemző, a puszi se, csak ha valami alkalom van.

Ez 2 emberen múlik, kinek mi fér bele , mennyire közvetlen, nyitott akár barátokkal is, stb

Nálam elég vegyes.

Együtt aludni pedig bármelyikükkel Együtt Alszom egy nyaralás vagy buli vagy bármilyen alkalomból.

29/N

2022. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Srácoknál is látom, hogy egymás képe alá szivecskéket, tüzes emojikat küldenek"


Na, azok se heteroszexuálisok, az tuti, ilyeneket egyetlen egy barátom se csinál és szerintük is b*zik, akik ilyeneket csinálnak. 😂😂

2022. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én csak akkor ölelek, ha van rá ok. Ha kicsit padlón vannak, akkor szoktam max megölelni őket, egyébként senkit nem szokásom. Puszit magamtól soha nem adnék, ha felém kezdeményezi valaki, akkor személytől függ, de viszonzom.
2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 L
2022. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem megengedésen kéne alapuljon, hanem kialakul a kapcsolat és az egyének alapján. Én pl. nem szeretem, ha hozzámérnek. Találkozáskor, búcsúkor (főleg, hogy ritkán látom a legjobb barátaimat, mert sajnos már messze lakunk egymástól) van rövid ölelés és puszi, de alapjáraton nem ölelgetjük egymást. Kivétel, ha komoly helyzetben, vigasz miatt, akkor hosszabb ölelés is előfordulhat, de ez extrém ritka.

Távolabbi haverokkal nincs ölelgetés, puszi (a részemről) max illemből, vagy akár még úgyse.

Ezek az én határaim. Az, akinek bármit "meg kell engedni", vagy el kell tűrni, az nem veszi figyelembe az én oldalamat. Ez tipikusan az a helyzet, hogy akinek alacsonyabban van a határa, azt vesszük figyelembe, és nem erőltetjük rá, amit nem akar. Méltányosabb, mint elvárni, hogy a másik érezze magát pocsékul, hogy mi elég extrovertáltan viselkedhessünk.

2022. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!