Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ennek a barátságna...

Szerintetek ennek a barátságnak annyi?

Figyelt kérdés

Ebben az évben kétszer beszéltünk. Először megbeszéltünk volna egy találkozót (év elején), de hirtelen lemondta. Mondtam neki, hogy vettem neki egy meglepit és szívesen odaadnam, egy perc az egész. Odamegyek ha kell. Nem, neki nincs ideje a nagyon váratlanul jött a dolog.

Ez év elején volt, írtam nekik hogy mizujs stb. Nem válaszolt, 7 hónapra eltűnt. Szülinapomra előbújt, hogy ő ezt mennyire sajnálja, hogy eltűnt, nehézségei voltak stb. Mondtam neki, hogy nem baj, és tudja e hogy számíthat rám. Tényleg ott vagyok ha kell... már számtalanszor segitettem neki... Azóta megint semmi.

Szerintetek kukazzam ezt a kapcsolatot? Nem tudom, hogy fektessek e bele energiát, nem tudom, hogy hol ment félre az egész... Beszélni nem tudok vele, mert nem reagál. Szerintetek? :( Sajnálom nagyon egyébként... De már nem vagyok olyan fiatal, hogy olyanok után fussak, akik leszrnak. Nagyon bánt a dolog.



2022. szept. 7. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy az ő részéről nem ér annyit ez a barátság mint a tiedről.
2022. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hasonló cipőben vagyok. Aki nem ad magából annyi időt,hogy elmenj hozzá beszélgetni,vagy ajándékkal kedveskedni, ott már felmerülna kérdés hogy minek erőlteted. Ha nagyon akarna valamit,nem a kifogást keresné,hanem hogy találkozzatok minnél előbb. Ha meg vissza se ír,ignorál,te is tedd azt.


Jól írtad a végén, ha le szar valaki ne fuss utána. Keress olyan párt magad mellé aki visszaír,és ha randiztok nem a kifogást keresi,hogy hogy rázzon le. 😉

2022. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. én is mondtam neki hogy ott leszek,segítek. De mikor nem írt vissza,játszotta a hülyét rájöttem,hogy vagy az új pasija segítsen rajta(ha van persze,mert nem tudom miért lett hírtelen ilyen) vagy a halál. Olyannak kell segíteni aki jó fej maradt,esetleg barátok maradtatok.


De aki magas ívben kerül,magyarul magasról szarik rád,azt kerülni kell.

2022. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez "csak" barátság és nem párkapcsolat. :) Mindketten nők vagyunk.

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom hogy ezt a viselkedést mi váltja ki egy embernél, hogy hopsz szrok rá. De akkor írja meg, hogy idegesítő vagyok, vagy ronda, büdös stb. 😢

2022. szept. 7. 08:26
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarnék elhamarkodottan ítélkezni. Nekem is van egy olyan ellenkező nemű barátom (most már a barátnőm), akivel volt, hogy hetekre-hónapokra megszakadt a kapcsolat. Azóta már tudom, hogy tényleg nagyon mélyen volt, és olyan nehézségekkel kellett szembenéznie, amilyet én nem is biztos, hogy ép elmével végig tudtam volna csinálni. Én azt bánom, hogy erről nem tudtam, és így nem tudtam még inkább mellette lenni. Akkor is, ha akkor még "csak egy barát" volt.

Bár a jelen kérdésben én ezt nagyon valószínűtlennek tartom. Az egésznek a tálalása, a stílusa nagyon azt sejteti, hogy itt "csak" arról van szó, hogy ő nem akar barátkozni.

2022. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is. Na akkor, hát valószínűleg ennyi. A szép emlekeinkre emlékezni fogok, kíváncsi vagyok, hogy ebben az évben fog-e még jelentkezni. De akkor én ezt lezarom...

De ha még egyszer ír, beszélgetni akar? Én sajnos nagyon vajszivu vagyok... Ugyanakkor azért vannak a barátok, hogy egymást segítsék és szeressék. Vagy rosszul sejtem?

2022. szept. 7. 10:38
 7/14 A kérdező kommentje:

Legutóbbi üzenetében is ilyeneket ír: remélem megtalaltam a szamitasaim, rosszul érzi magát azért nem írt, talán elmeséli egyszer miért, nem akar engem terhelni vele stb mert én is rossz időszakon mentem keresztül.

Rohadtul nem értem...

2022. szept. 7. 10:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sajnos annyi. Ne fuss utána. Nem tudhatod, mi a baja, de ha nem érzi úgy, hogy be akar avatni, akkor annyira mégsem bizalmas a kapcsolatotok, mint te gondolod. Ez előfordul, nagyon fáj, de az egyetlen, amit tehetsz, hogy összeszorítod a fogad, és továbblépsz. Ha utána majd pár hónap múlva megjelenik, eldöntheted, hogy tovább, de nekem az a tapasztalatom, hogy ha a bizalmat egyszer valaki eljátszotta, utána az a kapcsolat már soha többet nem lesz olyan, mint volt.

Ettől persze ha majd újra ír, nyugodtan vedd fel vele a kapcsolatot újra. Én is úgy szoktam. Csak ne csodálkozz, ha addigra már semmi nem lesz a régi.

2022. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is átmentem ezen. A legjobb barátom volt. A fél évből 1 év lett, aztán előkerült (de nem személyesen, csak online), elmondta, hogy mennyire imád és hogy mennyire kedvel, összefuthatnánk majd valamikor, aztán újra eltűnt, levelekre nem reagált, szülinapi, névnapi, karácsonyi üzeneteimre se semmi reakció. Aztán 1 év múlva megint előkerült, így szeretlek - úgy szeretlek, hiányzol, fussunk össze majd valamikor, majd megint eltűnt 1 évre. Bármikor felajánlottam neki egy időpontot talira, hogy na most akkor xy hónapban egész hónapban bármikor tudok alkalmazkodni hozzá, mondja meg ő, hogy mikor ér rá, mindig volt valami magyarázata, hogy éppen miért nem jó neki az időpont. A szülinapjaimat, névnapjaimat, karácsonyt stb. egy idő után elfelejtette, 3-4 havi csúszásban jutott eszébe, aztán később már egyáltalán nem. Asszem olyan 7-8 évig játszotta ezt. Amikor előkerült (csak online), akkor mindig nagyon kedves volt, mint régen még személyesen, de semmi energiát nem fektetett abba, hogy személyesen is találkozzunk ezután is, beszélgessünk, időt töltsünk egymással stb. Szépen lassan eltávolodtunk egymástól az évek alatt. Én fenn akartam tartani a kapcsolatot, de ő egy idő után már nem tett bele semmi energiát, csak jelképesen (online 1-1 üzenet nagy ritkán), aztán később már az sem. Jó sokáig tartott, míg felfogtam, hogy ennek lőttek és amíg végleg el tudtam engedni. A mai napig őt tartom a legjobb barátomnak és a legjobb embernek, akivel valaha találkoztam az életem során, rengeteget köszönhetek neki (és remélem ő is nekem), de ami volt, az sajnos elmúlt. Néha tudni kell elengedni a dolgokat, embereket akkor is, ha fáj vagy rossz érzés. Ma már tudom sok évvel később, hogy ő sokkal hamarabb elengedte ezt a barátságot, mint ameddig én ragaszkodtam volna hozzá, hogy fenntartsuk. A távolság egy idő után nagyon sok embert szétszakít egymás mellől. Fizikailag is, aztán lelkileg is, mindenhogyan. Ezen mindenki átmegy élete során egyszer vagy akár többször is, sajnos.
2022. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos többször is kedves 9-es. Nagyon sajnálom, igazán szerethetted, ha ennyi szót szenteltel a valaszadasnak.

Hát erőszakoskodni nem szoktam. Remélem majd néha azért eszébe fogok jutni.

Azért is merült fel a kérdés, mert egyszer már ez velem megtörtént és nem akarom ennek magam kitenni még egyszer.

Remélem azóta találtál, ha nem is olyan "legjobbat", de hasonlóan jó barátot! :)

2022. szept. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!