Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy ismerősöm,félig...

Van egy ismerősöm,félig barátnőm aki vallásos. De mindenkitől kunyeral, mert 7macskaja van. Nm dolgozik ráadásul,mert rafogja,hogy egyik macskája beteg. Mint ember bírom,de le kell építsen?

Figyelt kérdés

A szituáció bővebben: nekem egy idős kutyám van 14eves es egyedülálló vagyok,kevés pénzből élek.de igyis fenntartom magam és jó sokat költok a kutyám egészségere.

Itt jön be a barátnőm aki kb 150ezret osszekereget a macskáira és saját magára is persze.tolem is kért,de nm fogok adni többet neki.

O egy vallásos nő,és a bátyja fizeti az összes rezsit is mint kiderült.

A problémám az,hogy mint ember bírom de utálatos tud lenni,hogy én nm látom el a kutyámat mert nm költok rá havi 10-20ezret. O nyugodtan kéreget én meg keményen dolgozok minden fillerert és mégis úgy beszél velem mintha többet tenne a macskaiert akik egy szobába vele vannak,fergesek stb. Mint en. Szerintem a macskáknak jobb helye lenne ha egyesével örökbe fogadnak. de itt jön be az,hogy ő ebből él szoszerint,nm kell dolgoznia mert kikonyorgi másoktól a pénzt ,ez szoszerint gyomorforgató nekem. Volt,hogy felháborodott,H vki nm utalt neki pénzt..

Ki mit tenne ilyen ismerőssel?

Leépítsem?

Erősen azt érzem,hogy engem is a pénz miatt tart "barátnak.



#macska #barátság #Kunyeràlàs #Pénzkéregetés
2022. szept. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar dolgozni, mindig talál valami jó kifogást. Én nem adnék neki pénzt, ha így is marad a barátság, akkor OK.
2022. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez pofátlanság. Ennyit nekem legalábbis nem lenne bőr a képemen kérni.
2022. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legdurvább az,hogy teológiàt végzett.. és teljesen normálisnak hiszi,hogy a hittestverei és a bátyja eltartja. 53eves ráadásul.. én meg nettó 100bol élek amiért megdolgozok pedig le vagyok százalékokoltatva. Pénzt nm fog kapni tőlem az biztos. De mint ember is csalódás.. és a macskák be vannak zárva egész életükre egy szobába ráadásul. Uhh és engem oktat ki,hogy a kutyám nm kapja meg a legdrágább dolgokat. de én 12eve mindent egyedül vettem a kutyámnak. és még beszól hogy a drágább dolgokat vegyem meg,mert ő állatorvosra elkolt havi 40ezret.en meg a téli tuzelofara raktam el és még igyis 25ezret kifizettem az állatorvosnak ,úgy hogy magamra nm is koltok.ez Bax fel. És pofátlanul kihasználja az embereket. A macskák jobb életet érdemelnek sztem,de neki így kényelmes mert emiatt nm kell dolgoznia.még 4oraba se megy el.
2022. szept. 10. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
40+-os asszony, akinek a bátyja fizeti a számláit. Beteg család. Ha beteg lenne, és azért kéne segíteni, akkor oké. De így...
2022. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy ilyen pasit macskás csoportokban. Jó paros lennének.

Én nem adnék neki pénzt, ha pattog akkor kiosztanám és ráhívnám a nébihet.

2022. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most is írta ,hogy ő tartja el a macskáit../bolond tényleg ..kész vagyok..itt van vége a barátságnak részemről..nm osztom ki de rám ne számítson többé.semmibe se jobb azon nőknél akik pasit húznak le. Köszi a válaszokat
2022. szept. 11. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!