Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg beteg lennék...

Most tényleg beteg lennék agyilag vagy csak a sokk hatására és a pia hatására terjesztik ezeket róla?

Figyelt kérdés
Tehát röviden tömören próbálom összefoglalni. Egy haveri körről van szó akikkel pár éve nagyon jóba voltunk fél éve kezdődött hogy rendszeresen elkezdtek basztatni ezzel eleinte nem foglalkoztam mert azt hittem csak hülyeségből csinálják én is el kezdtem őket szivatni erre besértődtek és mondták milyen gyerekes vagyok eltelt egy kis idő én nem baszogattam őket de elegem lett és mondtam hogy még egy ilyen és agyon verem mindegyikőtöket erre az volt a válaszuk hogy jajj milyen gyerekes vagyok csak verekedni tudok ezzel tudom csak a problémákat megoldani stb.. Mióta a pandémia el kezdett enyhűlni kinyitottak a szórakozóhelyek, kocsmák lejártunk a haverokkal bulizni meg minden és ott is csak basztattak történt egyik nap hogy nem nagyon reagált egyik se az üzenetemre hagytam a francba el mentem másokkal de azért rákérdeztem azt mondták nem akarnak nincs kedvük jó megértem erre megláttam őket a buliban ez 3-szor megtörtént hogy így szembe hazudtak. Megpróbáltam velük megbeszélni majd megfenyegettek stb.. Eszembe jutott hogy nem kellene erőszakkal megoldanom ezért kiderítettem hogy hol vannak melyik szórakozóhelyen megálltam azon az utcán vártam másfél órát és mikor megjelentek elbújtam majd rájuk akartam ijeszteni el kezdtem fütyülni ijesztően (Tudom furcsa de tényleg befostak xd) Ezt csináltam egész végig majd futottam utánuk stb 3-an voltak kettő elszaradt másik irányba és csak az egyiket követtem az egyszer el is esett de végig telefonált be is volt ám félig baszva majd az utca végén megjelentek a szülei és haza vitték persze volt közöttünk kb 30-40 méter hazament én jót nevettem majd felhívtam és azt mondtam: (Ugye nem féltél?) Erre kiosztott mindegyik hogy milyen beteg vagyok stb ezért betörik az orromat meg ha lett volna náluk kés már rég leszúrtak volna itt vége a barátságunknak nincs már barátom stb stb.. (1. Nem nagyon lenne esélyük betörni az orromat én tanulok 3 éve önvédelmet nem ők akik punnyadnak egész nap a gép mögött. 2. ugyan ez vonatkozik a késelésre esélye se lett volna 3. Az osztályunkban mindenki a barátom tényleg nagyon kijövök velük stb meg ezen kívül van jó pár ember is. Na tehát a kérdés most én tényleg beteg vagyok? Gondolom külsős szemmel igen de több mint fél éven át basztattak, hazudtak én próbáltam normálisan kezelni de az én idegrendszerem is véges. Tehát most beteg vagyok szerintetek?

2021. jún. 12. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, vedd észre, hogy ők már nem a haverjaid. Ne szaladj utánuk, se szó szerint, se átvitt értelemben.
2021. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd öket,ők lúzerek.
2021. jún. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszoka! Már észrevettem egy ideje, hogy nem nagyon a haverjaim, de mégis próbáltam hátha normálisabb lesznek, viszont úgy tűnik tévedtem. Tanultam a dologból jól pofára is estem, de most így sokkal jobb főleg így lezárni a "haverságot" nem mindennapi, az is biztos :DD
2021. jún. 12. 01:52
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Hm szerintem nem vagy beteg, nekem tetszett a sztori 😂 Igazából ők voltak gyökerek, szóval megérdemeltek egy ilyen élményt
2021. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt el kellett olvasnom vagy 3xor, hogy mi a fas.z is van mert úgy látom az írásjelekre nagyon haragszol

Inkább a nyelvtannal barátkozz

Még ennyi gyerekes embert

Lassan tényleg leszbikus leszek

2021. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!