Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg beteg ember vagyok...

Tényleg beteg ember vagyok (részletek lent)?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel utaztunk haza a buszon és akartam neki mutatni pár számot. A fülhallgató egyik részét berakta a fülébe, én a másikat. Az egyik pörgős számnál bohóckodásból elkezdtem rázni magam, amin a barátnőm nevetett, csak aztán a következő pillanatban véletlenül így kirántottam a fülhallgatót a füléből. Erre a barátnőm mérgesen nézett és dühösen azt mondta, hogy beteg vagyok (mármint szellemileg beteg ember vagyok) és el is ment a kedve a zenehallgatástól inkább mást kezdett el csinálni.


Nagyon fájt, hogy így hívott és szomorú lettem, hogy feldühítettem és elkezdtem sírni, de szerencsére nem vette észre, nem nézett rám, amikor legközelebb hozzám szólt akkor már megnyugodtam, ezért nem tudta, hogy sírtam. Lehet mérgesebb lett volna, ha sírni lát, de nem tehettem róla, kijött belőlem a sírás.


Azóta is ezen gondolkozok, hogy tényleg beteg ember vagyok amiért így viselkedtem, hogy bohóckodtam és ezzel kirántottam a fülhallgatót a füléből?


2022. jan. 24. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a kapcsolat se lesz hosszú életű. Kifogtál egy hisztis libát. Te meg egy érzékeny mimóza vagy férfi létedre.
2022. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%
Nem te vagy a beteg, hanem a barátnőd. Szabadulj meg tőle minél gyorsabban. Ha normális lenne, ezen nevetett volna, és kész.
2022. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy beteg. Sőt épp az hogy túl érzékeny vagy. Egyértelmű hogy véletlen volt, nem kellett volna megsértődnie. És biztos nem gondolta komolyan, sőt valószínű már nem is emlékszik rá hogy mit mondott. Ne érezd magad szarul. Ha ennyire sertődékeny akkor ez hosszútávon el fogja rontani a kapcsolatotokat.
2022. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

nagyon gyerekek vagytok és éretlenek, komolytalanok


ennyi

2022. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen xdd ilyet még nem hallottam. Tehát ha rázod magad fél óráig (amivel amúgy semmi baj nincs szerintem, ettől még nem vagy beteg ember, max így viccből lehetne mondani), de nem esik ki a fülhallgató, akkor nem lettél volna beteg ember a szemében?
2022. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
dafuck
2022. jan. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled baj, nem vagy beteg, bár ez a kapcsolat úgy mérgező, ahogy van. Ha neked ekkora csalódást okoz, hogy a csajod vág egy laza hisztit, az nem jó, veled nem bánnak jól ebben a kapcsolatban.

Szabadulj meg a csajszitól, mert ezzel csak magadnak artasz.

2022. jan. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
De te is lany vagy? Vagy ferfi letedre sirtad el magad ezen? 😳 Hany evesek vagytok?
2022. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok és lány ő 32 éves.
2022. jan. 24. 11:33
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ez most párkapcsolat? Hát már korban se illetek össze. Más életszakaszban vagytok. De nem tudom, mért kell azért sírni, mert egy tapintatlan ember meggondolatlanul a képedbe vág egy sértést. Keress másik barátnőt, erre a kapcsolatra nincs szükséged.
2022. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!