Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van esélyem pusztán barátságot...

Van esélyem pusztán barátságot kialakítani vonzó, kvalifikált és okos nőkkel, ha ugyan én magam is egyetemet végzett, csak karrier váltás miatt jelenleg alsóbb pozícióban dolgozó férfi vagyok?

Figyelt kérdés
A barátság szó nem véletlen; gyakorlatilag aszex vagyok.
2022. szept. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátság azért nem ugyanaz, mint az aszexuális párkapcsolat. Én pl. attól még féltékeny lennék a páromra, hogy nincs köztünk szex, meghát rengeteg elvárásom lenne még a szexen kívül egy társ felé, tehát nem ua. mint egy sima barátság, meg azért annál mégiscsak több intimitás van egy pár közt.

Amúgy a válasz: persze, miért ne lehetne.

2022. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2022. szept. 13. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is.
2022. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, vevők is lesznek rá, amint megszabadulsz attól a nehézkes, kínos aurától, ami üvölt a kérdésedből.
2022. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, én is érzem magamon.
2022. szept. 14. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Vannak önértékelési problémák bőven. Mondjuk a mikropénisz okoz ilyeneket.
2022. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, az nincs. Ott normál állapotok vannak. Nárcisztikus anya, alkesz apa, a "franc se tudja, talán border" nagyszülők...na, azok vannak.
2022. szept. 15. 19:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Terapeutával dolgozom az ügyön. Haladok, de 20+ ev mocskát kell takarítani. De 1-2 éve konkrétan ezt a személyes vágyamat sem tudtam volna megfogalmazni.
2022. szept. 15. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!