Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utazàs vagy baràtnő?

Utazàs vagy baràtnő?

Figyelt kérdés
Az egyik baràtnőmnek jövő hétvégén lesz a születésnapja.És màr említette egy hónapja is hogy meghívna meg hogy nem lesznek sokan.Most hogy közeleg megint említette és kérdezte a többi baràtőivel közösen szeretnék menni vagy inkàbb külön hívjon.Kérdeztem ismerem- e azokat akik ott lesznek azt mondta nem.Ezek szerint a közös lànyos tàrsasàgunkból màst nem hívna.Na most lenne lehetőség jövő hétvégén elmenni egy útra hegyekbe és ha oda nem mennék akkor van rà esély hogy pénteken a màsik 2-3 lànnyal kellene a születésnapon lenni és nem tudom az milyen lenne,nem ismerem őket és nem vagyok a legkommunikatívabb személy.Egyszer elmentünk valahova egy ismerősével és szàmomra nem a legjobban alakult a program ezért vannak bennem fenntartàsok a születésnappal kapcsolatban.Bàr konkétat még nem beszéltünk meg csak mondta jövő hétvégén lesz.Az illető baràtnővel szűk egy éve baràtkozunk jobban ennek ellenére a baràtsàg mélyebbé vàlt.Neki nem említettem az utat.Az a benyomàsom ha őt hívjàk valahova születésnapra,stb. mindig igyekszik elmenni ha előre màr nincs valami nagyon konkrét lebeszélve és ha most szólnék az útról lehet megbàntódna mivel màr szólt a születésnapjàról.Az út nem is lenne biztos csak gondolkodtam róla,hogy jó lenne,bàr munkàval is tele vagyunk lehet erőm se lenne 500 km utazni.
2022. szept. 17. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én utaznék.
2022. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!