Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jó ajándék lenne? (Több lent.)

Ez jó ajándék lenne? (Több lent.)

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hónapja kezdtem el többet beszélni egy lánnyal. Jól kijövünk, szerintem még kapcsolat is lehet belőle. Nem sokára lesz a születésnapja. Először arra gondoltam, hogy nem rég ismerjük egymást így nem adok ajándékot aztán, mégis csak meggondoltam magam. Mivel még nem igazán ismerem annyira, hogy tudjam, mi lenne a megfelelő számára (és nem is vagyok jó az ajándékozásban) arra gondoltam, hogy a kedvenc előadója lemezét adom ajándékba.

Viszont ez a lemez éppenséggel nekem is megvan, ép bontatlan, eredeti csomagolásban. Ha ezt adnám, sértő lenne-e, hogy nem egy új dolgot kapott?



2022. szept. 20. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Technikailag egy vadiúj ajándékot adsz neki, mivel nem volt kibontva, nem volt használva. Ugyanennyi erővel a bolt polcán is állhatott volna.

Amúgy is a szándék a lényeg :)

2022. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja tudni. Meg még az is kiderülhet, hogy megvan már neki, így akkor nincs akkora gond.
2022. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóaz
2022. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!