Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit kéne csinálnom?

Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy baráti társaság, ahol 6-an vagyunk velem együtt. Van ott egy fiú, aki közel áll hozzám, úgymond legjobb barátként. Többen cukkolnak vele, hogy jaj, biztos szerelmes beléd, ilyesmik. Azt tudni kell, hogy van barátom, holnap lesz 4 éve. És tegnap az történt, hogy átjöttek hozzám hárman, az a fiú is ott volt, és öltözködtem, ő meg rám nyitott. Csak egy bugyi volt rajtam. Ő pedig elvigyorodott, és kiment. Annyira szégyelltem magam, azt hittem bezártam az ajtót. Alig mertem mutatkozni, végül mikor kimentem, éreztem, hogy amíg dumáltunk, végig engem bámul, én pedig a csak lesütött szemmel próbáltam leplezni, mennyire piros vagyok. Végül hazamentek, én meg most nem tudom mi van. Hogy ez tönkre vágja-e a barátságunk?


Mit kéne csinálnom? Mintha semmi nem történt volna? Vagy írjak rá? Mit?


2022. szept. 23. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a srácnak bejössz (minimum testileg), a többiek meg azért cukkolnak vele, mert látják/tudják ezt.

Szerintem amúgy elég paraszt reakció volt ez a részéről, hogy ahelyett, hogy bocsánatot kérne, még vigyorog is, de ez az én személyes véleményem. Ezek szerint nem is leplezi, hogy nem csak barátkozni akar veled, csak neked nem esett le eddig.

Innentől meg az, hogy lesz-e köztetek valami, csak rajtad múlik. A barátságotok meg alapból halott.

2022. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!