Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiba volt a baráti pókertársas...

Hiba volt a baráti pókertársaságba meghívni egy profit?

Figyelt kérdés

Havonta 1-2 alkalommal a barátokkal összeülünk pókerezni. Ez rendszerint jó kikapcsolódás szokott lenni, és alkalom adtán 15-20 ezer forint cserél gazdát, egy-egy este alatt. Általában egy 7 fős társaság a csapat magja, de ritka, hogy mindannyian egyszerre részt vegyünk benne. Az utóbbi 3 alkalommal meghívtam egy régi ismerősömet is játszani, amivel eddig semmi probléma sem volt, jól kijött mindenkivel, annak ellenére, hogy a legtöbbet az újfiú nyerte. Jól elbeszélgettünk, iszogattunk közben, tehát egy kellemes társaság volt. Mígnem a legutolsó alkalomkor szóba került a barátom foglalkozása, és elárulta, hogy 6 éve megélhetésszerüen pókerezik, tehát neki ez a munkája, hogy napi 4-8 órát online pókerezik. Ekkor az összes barátom felháborodott, mert szerintük csak azért hívtam meg, hogy őket "megkopasszuk", és már senki sem volt hajlandó tovább játszani, és azóta már engem sem hívnak.


Őszintén nem értem, hogy mi ezzel a probléma. Ezek az esték egyébként is a kikapcsolódásról szóltak, nem arról, hogy valaki nyer vagy veszit 10-20ezer forintot.

Emelett én néha amatőrként focizom is, ugyanúgy egy baráti társasággal. Ha lehetőségem lenne megmérkőzni egy profival én csak örülnék neki. Ki ne szeretne például Ronaldoval passzolgatni?



2022. szept. 24. 20:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen pénztárcáját hízlalja hanem egy barátét. Azon kívül megvan rá az esély, hogy két hét múlva visszanyeri.
2022. szept. 27. 00:51
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy profi számolja az oddsokat. Nem fogja visszanyerni. Sőt, lehet, hogy a barátod utána majd téged is jól megkopaszt
2022. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Arra viszont nagyobb esély van, hogy 2 hét múlva ugyanúgy elveszti a beülőjét.
2022. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Tény, hogy korábban kellett volna említenie hogy profi szinten játszik. Én is komolyan tolom, főleg online, de szoktam baráti társasággal is pókerezni. Sosem volt ebből konfliktus, egyrészt azért mert csak 1-2 ezer ft a beülő, másrészt meg nem veszem stratégiailag komolyan a játékot és mindig megmondom többieknek (ha kíváncsiak), hogy én hogyan játszottam volna meg a leosztást a helyükben.
2022. szept. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

A profi haverod előnyét úgy is lehetne legközelebb csökkenteni, ha megbeszélitek a dolgot és megint együtt szeretnétek játszani, hogy minden leosztás elején kivalasztja az egyik lapját és csak azt nézheti meg. :D


Így nektek sem lesz hátrányotok, még így is nyerhet ha annyira profi és még gyakorlásnak is felfogható.

2022. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyakorlás egy profinak, hanem hülyeség.
2022. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#1


Akkora f*szságokat beszélsz, mint az állat :D


Doyle Brunson, Stu Ungar, Phil Hellmuth, Daniel Negreanu

Ha tudod Ők kik majd akkor gyere vissza okoskodni.

2022. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#1

Doyle Brunson több mint 50 évig élt a pókerből. (végig dollármilliomos szinten)

2022. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez azt jelenti, hogy Brunson 50 évig szerencsés volt. Van ilyen.
2022. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

1/29


Akkor ez azt jelenti, hogy annyi eszed nincs, mint egy darab szarnak.

Van ilyen.

2022. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!