Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttek, nektek van "legjobb...

Felnőttek, nektek van "legjobb barátotok"? Ha van, megírjátok,miért olyan jó a kapcsolatotok? Írnátok nemet is?

Figyelt kérdés

2022. szept. 25. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, a hagyományos értelemben.

A feleségem a "legjobb barátom", mellette egy-két ember van, akit barátomnak mondanék, és akivel komolyabb dolgokról tudok beszélni, de senkivel sem annyira nyíltan.

2022. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak távoli jóbarátaim (max 3-4 ember), akik ha bajban lennék odaállnának mellém, vagy segítenek anyagilag, és nem várnak cserébe semmit. Tudják, hogy én is megtenném, megteszem értük. Sok dolgot megoszthatok velük, de mindent nem. És ők is csak rokonaim. Családjuk van, megvan a saját kis életük, sajnos nem lóghatok mindig velük...


Legjobb barát nincs. Talán soha nem is lesz.

2022. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiába vannak barátnőim nincs legjobb barátnőm.

Régebben volt mikor közèpsulis voltam de most nincs.

Családjuk van,gyerekük..

2022. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"miért olyan jó a kapcsolatotok?"


Mert kölcsönös, feltétel nélküli, nem kell magyarázkodnom bizonyos helyzetekben, mert már bizonyítottam és régóta ismernek.


Közös programok, összejövetelek általában velük van. Soha eszükbe nem jutna, hogy fizikailag vagy mentálisan bántsanak, ha valamiben nem értünk egyet. Vagy hogy én bántsam őket, előbb tennék kárt magamban. De mint írtam, legjobb nincs. (Kettes voltam.)

2022. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom :)
2022. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legjobb barát lehet saját magam? De tényleg... senki olyannal nem találkoztam még akivel ennyire jól el tudnék szórakozni, és sose idegesít, az úgynevezett haverokkal meg "barátokkal" ellentétben :D És ha bajban vagyok rá mindig számíthatok, pénzt ha kér mindig visszaadja, megegyezik a humorérzékünk, hmm mi kell még? Mindenki más csak egyet jelent a megalkuvással, áldozatokkal, lemondással, alkalmazkodással... OSZT MINEK ?!
2022. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, igen, végül is ezzel is egyetértek!
2022. szept. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!