Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet tudtára adni egy...

Hogy lehet tudtára adni egy embernek hogy többé nem szeretnéd tartani vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremről van szó. Legjobb barátok vagyunk de meguntam. Nem válaszolok az üzeneteire mostanában, eljön hozzám anélkül hogy mondjam, jöhet. Nem tudom már mit csináljak, egyszerűen mintha nem értené meg hogy én nem szeretnék többet vele barátkozni. Leszívja az energiámat. De nem mondhatom el neki mert mégiscsak legjobb barátok voltunk és nem az a típus aki megérti az ilyesmit. Nem tudom.. nem tudom kihez kezdjek

2022. szept. 23. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
mihez*
2022. szept. 23. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Nem engeded be, ha jön. Amúgy egy legjobb baráttól azért illene elbúcsúzni.
2022. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha tényleg barátok voltatok, annyit megérdemel, hogy ezt közöld vele valahogy.
2022. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

Szervezz másokkal más programot és akkor ha jön, nem is vagy otthon,nem tudja, hogy merre vagy, kikkel, rájön arra, hogy nem is vagytok annyira jóban és keres ő is más barátokat.

Én semmiképp nem mondanám meg neki, hogy meguntam őt, ne bántsd meg ezzel!

2022. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!