Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedul vagyok lany a tarsasag...

Egyedul vagyok lany a tarsasagban, es sokmindenbol kimaradok. Ez igy fair?

Figyelt kérdés

Van egy nagy tarsasagunk, ahol mindenki lany, kiveve egyvalaki, nevezzuk Ádámnak. Nekem Ádám a legjobb baratom, miatta kerultem bele ebbe a csajos tarsasagba. Adam es en sokat mozgunk egyutt, mindent egyutt csinalunk mar evek ota. Most ebben a lanyos tarsasagban mindenkire ratalalt a szerelem, csak rank kettonkre nem, ugyhogy mindenki a prjaval tolti a szabadidejet.Ezaltal mi uj embereket szerettunk volna megismerni, uj baratok, stb stb. Nem volt nehez, a mi varosunkban azert mindenki ismer mindenkit. Vegul belecsoppentunk egy fius tarsasagba. Eleinte tok jo volt minden, majd egyszercsak azt vettem eszre, hogy nekem nem szoltak, hogy talalkoznak. En ezt nem ertettem, azon jart az eszem, hogy csinaltam vajon valamit!? En nem vagyok nyomulos, hagyom hogy tortenjenek a sajat idejukben a dolgok. De azert rakerdeztem, hogy mi volt ez, nem szokott ilyen lenni. Par nappal ezelott elmondtam Adamnak, hogy amugy van aki felkelette a figyelmem, es minden olyan bizsergos, amikor vele beszelgetek,meg ahogy hozzam er, ahogy rajtakapom, hogy engem nez stbstb. Adamrol tudni kell, hogy biszex, es minderre a valasza annyi volt, hogy szerinte amugy inkabb iranta erdeklodik, mint irantam. Pedig egyertelmu, hogy taszitja a dolog. Majd Adam hozza vagja a fejemhez, hogy O nem szeretne, hogy veluk legyek, mert rajott, hogy jo vegre kiszakadni a lanyoktol. Persze egyebkent en ezt megertem, kell ilyen is. Na de pont azutan, hogy kiderult, hogy ugyan az a srac jon be nekunk? Nem gondoltam volna Adamrol, hogy ekkora versenyszellemet lat bennem, ugy, hogy amugy tudja hogy amugysem lenne semmi ebbol az egeszbol, csak szova tettem neki, hogy mit erzek es mi a helyzet, mert ezeket mindig megtudtuk egymassal beszelni.

Szoval ez most eleg furi nekem. Rosszul esik.

Szerintetek? Engedjem el, es varjam, hogy alakuljanak a dolgok? Vagy azert jo lenne beszelni errol?



2022. szept. 25. 17:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pontosan;)
2022. szept. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!