Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most csak kihasznál?

Most csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban jóba lettem az egyik osztálytársammal. Mármint elkezdtünk barátkozni mert addig nem nagyon szóltunk egymáshoz. Ő egy rosszabb barátságból lépett ki akkor. Azóta mindent én vettem neki, mindig meghivatja magát ő nála sosincs pénz és még suliban a kajámból is kunyerál pedig mindig van nála ennivaló. Múltkor amikor nem adtam neki szerintem megsértődött, vagyis valami olyasmi. Ő sosem hív meg semmire. Valamelyik nap voltunk kajálni és nála egy tízezres volt papírban. Nálam pedig kártya és megkért, hogy fizessem ki neki, hogy ne kelljen felváltania a papírpénzt. Mondtam, hogy el tudja tenni de csak erősködött. Utána pedig szinte könyörögnöm kellett a pénzemért. Valamikor meg sem köszöni amit adok neki. Bármikor amikor büfébe megyek nyilván akar jönni velem (milyen érdekes) és kérdezgeti, hogy “uuuu egy ilyet kaphatok?” Hírtelen elkezd jópofizni.

Már beszéltem vele erről de nem változik semmi. Én nem azt mondom, hogy irigy vagyok de ami sok az sok. Ez már szerintem pofátlanság.

Lányok vagyunk mindketten.


2022. szept. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te lúzer vagy. Az első után lekoptatom.
2022. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lúzer vagyok hanem kedves.

Köszönöm a válaszokat.

2022. szept. 30. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyod, hogy kihasználjon. Tényleg jó neked, hogy rá költöd a pénzedet, amikor nincs is rászorulva a kajára? Nyalizik és engedsz, sértődéssel zsarol, könyörögnöd kell a pénzedért? Én azonnal megszakítanék egy ilyen "barátságot".
2022. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!