Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elutasítást követő férfi-nő...

Az elutasítást követő férfi-nő "barátság" valami ilyesmi szituáció?

Figyelt kérdés
Elmész egy állásinterjúra, irodai munkára. A főnök azt mondja: Te egy nagyszerű munkaerő lennél tényleg, biztos találsz majd olyan céget, aki örömmel alkalmaz és megbecsüli a munkádat. Sajnos én most nem keresek új dolgozót, csak unalomból raktam ki az álláshirdetést. De figyelj, ha már ennyire jól összebarátkoztunk, eljárhatnál takarítani meg vécét pucolni barátilag. Majd néha kapsz cukorkát, meg mesélek neked arról, akit mégis felvettem a helyetted, mert közben meggondoltam magam. Majd részletezem neked, mennyire jól keres, mennyire jól dolgozik, vagy hogy éppen rosszul és te sokkal jobb lennél, de kirúgni azért nem fogom, na. Te majd találsz egy hozzád illő céget. Na, miért nem tetszik? Ennyire anyagias vagy, hogy csak a pénz érdekel és lemondanál egy ilyen jó baráti kapcsolatról? Hát akkor jobb is, hogy nem vettelek fel, ezzel bebizonyítottad, hogy mennyire sekélyes és számító vagy! Csalódtam benned!

2022. máj. 12. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb ilyen. Mondjuk szerintem a férfi-nő barátság csak és kizárólag akkor barátság, ha egyiknek sem az volt a terve korábban, hogy összejöjjön a másikkal.



Nekem az nem barátság, ami többnek indult, akár csak gondolati szinten.

2022. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy legyünk barátok nem azt jelenti, hogy tényleg legyetek barátok. Annak a megfogalmazása virágnyelven, hogy hagyd abba a próbálkozást és lépj le, nincs esélyed.
2022. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben az esetben a legyünk barátok inkább az, hogy állítd le magad és ne utáld azért a másikat, mert nem érez irántad semmit.
2022. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Inkább:

Elmész egy állásinterjúra egy kávézóba, a főnök pedig azt mondja, hogy "hát figyelj, mi olyan embereket keresünk akiknek van tapasztalatuk vendéglátás terén, esetleg dolgoztak már kávézóban szóval nem ismeretlenek számukra a gépek amiket kezelni kell, te pedig egy asztalos vagy.

Sajnos nem hozzád hasonlóakat keresünk a munkára, viszont a kávé amit főzünk finom, szóval tessék, itt egy életre szóló kedvezményes kupon azért, mert befáradtál. Szívesen latunk a vendégeink között."

2022. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ,,figyelj, nekem te nem jössz be de mivel nem akarom hogy megsértődj/kiakadj/ agresszívvá vállj/ depresszióba essél ezért azt mondom hogy barátok lehetünk"
2022. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
4: Így kell kasztrálni egy férfit.
2022. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
6: akinek ez kasztrálás annak eleve nem voltak tökei.
2022. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Annak van, aki nem ereszkedik kutyába az ilyen manipulatív nő előtt.
2022. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez mióta kutyába lemenés? Xd istenem milyen nyafisak a férfiak.
2022. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

#6 Kit érdekel? Ha mindent támadásnak és porba tiprásnak éltek meg, akkor legyetek kasztrálva... Senki sem azért él a világon hogy a ti egotokra vigyázzon.

Egy elutasitás nem a világ vége, a "legyünk barátok" pedig csak egy gesztus, amit abszolút vissza lehet, sőt, illendő is visszautasítani.


Felesleges ez a világfájdalom.

2022. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!