Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám kitúrni a...

Hogyan tudnám kitúrni a társaságból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom ez nagyon rosszul hangzik, elmagyarázom: van egy négy fős kis társaságunk csak barátnők már pár éve. Van egy lány, aki nagyon csúnyán viselkedett már többször a többiekkel (amúgy mióta barátja van), többször hazudozott is, minden, ami nem barátság kategória...

Nekem ez valamiért jobban feltűnik, sokkal hamarabb észrevettem mint a többiek, de nem szóltam. De egyre-egyre követi el az ilyeneket, a másik 2 lánynak rajtam kívül úgy tűnik, ez nem gáz, őket nem zavarja(?).

De engem nagyon, nem barát az ilyen ember és gáz, hogy még mindig barátkozunk vele. Legalábbis már csak a közös chatünkben beszélünk, mert talizni nem jön el (ez is egy undorító dolga: nem jön el, mert fenntartja érdekesebb programra a szabadidejét).


Szóval bocsánat, kicsit kusza lett... a lényeg hogy hogy tudnám kitúrni őt?


24-25 évesek vagyunk amúgy



2022. júl. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Én is voltam így pár éve. Szóltam a többieknek, hogy xy-nal én nem szeretném továbbra is tartani a kapcsolatot, és xy-nak is megmondtam.


Utána létrehoztunk egy új csoportot xy nélkül, és nekik is megmaradt a csoportjuk/baratsaguk.


Annyi, hogy közös programokról én nem megyek ha xy is ott van, de az nem zavar, hogy a többiek továbbra is barátkoznak vele.


Végül is a konfliktus /unszimpatia csak kettőnk között merült fel, ez a többieket nem érintette.

2022. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hú a kérdés alapján azt gondoltam olyan 12-14 évesek vagytok. Ilyen korban már talán nem a kitúrás lenne a megoldás hanem beszélni vele..
2022. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: de te voltál aki kiléptél, nem ő lett kirakva. Nem érted úgy hogy te húztad a rövidebbet?

2-es: elhiheted beszéltem vele sokszor (csak én - a többieket ez nem zavarja), semmi eredmény.

2022. júl. 1. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem mi a probléma

Ha úgy sem megy el a talikra akkor nem mindegy?

Erre nincs jó megoldás egyébként mert itt max te leszel aki majd kilóg a sorból. Ha a többieket nem zavarja meg jól elvannak vele akkor nem tudsz mit tenni.

Szard le, te kerüld amennyire tudod Ha nem szimpi. Beszelgess a barátnőiddel privátban , ha úgy sem találkoztok vele akkor meg alapból le se szarnám.

Bar nekem hihetetlen hogy 24 évesen itt tart a világ...

2022. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem éreztem, hogy én húzom a rövidebbet. Nem is jutott eszembe ez. Csak az, hogy ami nem jó, azt le kell zárni. És sikerült. 😀
2022. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy új csoportot nélküle, csak ti 3-an és majd átszokik oda a másik 2 lány is

Ha nem jön el a csajos programokra akkor mit kagylózik a történtekről


Mondd meg neki kerek perec, vagy jön talizni és öszinte lesz vagy mehet jobb programokra nelkuletek

2022. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!