Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemtudom, hogy tetszem e...

Nemtudom, hogy tetszem e neki. Lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Nemregiben belekerult egy srac a tarsasagunkba. Eloszor eszre sem vettem, nem a zsanerem egyaltalan, de ahogy egyre tobbet lattam ahogy mosolyog, hmmm, valami indokolatlanul elindult bennem. Egyre tobb minden tetszett meg benne. Amikor ezt elmondtam a legjobb baratomnak(akivel mar tobb ideje nagyon jo haverok), akkor annyit valaszolt ra, hogy szerinte amugyis osszeillunk, mindketten ilyen kis ugyetlenek vagyunk, es ha megkerdeznenk meg egy kozos baratunkat, o is igy latna szerinte.

De egyebkent tudni kell, hogy van baratnoje, nagyon friss a dolog, akkor ismerhette meg, mint amikor engem.(1-2 honapja) A csajszi tobb, mint 80kmre lakik. Sracok szoktak kerdezni miujsag van a nojevel, de nem szeret erre valaszolni, mindig lehajtja a fejet vagy csak nezi a telefonjat, es annyit mondd, hogy mi lenne? Amikor errol van szo, en is elkezdem kellemetlenul erezni magam, amit szerintem ha mas nem is, de o biztos eszreveszi.

Nagyon sokszor nezunk egymasra, barmi tortenik. Mintha a masik reakcioja erdekelne a legjobban.

De semelyikunk nem birja ki, hogy ne mosolyodjon el, amikor rajtakapjuk a masikat, hogy minket nez. Es ennel a mosolynal kezdodott minden, ez csavart el….

O szokott hazavinni, mert amugy nem lakunk egymastol messze. Ilyenkor vagyunk kettesben. Ilyenkor mindig horog egyet, hogy melyebb legyen a hangja, es egesz uton be nem all a szank. Csak ilyenkor tudunk ketten lenni/beszelgetni, de ez nagyon keves. Probalja az 5 perces utat minel hosszabbra csinalni, kis utcakon, szepen lassan megyunk ilyenkor.

De nemtudom mit gondoljak. Persze nemszeretnek belekontalkodni a kapcsolataba, idom mint a rengeteg. Csak erdekel, hogy mit gondol o. Mit erez, vagy mik jarnak a fejeben ezzel kapcsolatban. De tolem meg jatszadozhatunk tovabb is, oszinten elvezem ezeket a szituaciokat.



2022. okt. 2. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok érdemben hozzászólni, vagy választ írni, de olyan jó volt olvasni a tiszta kamaszkori szerelemről, csak ennyit akartam mondani. Sok sikert! Remélem, a többiek normálisabb, hasznosabb válaszokat adnak majd.
2022. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valoban olyan a szitu, mint amit tinikorunkban is megelhettunk, eppen ezert olyan furi nekem😁reg volt barki is ekkora reakcioval felem, marmint en tipikusan az vagyok, akit nem erdekel a szerelem. Voltak kapcsolataim, volt mar minden, de valahogy az elmult 2-3 evben teljesen egyedul nyomtam az ipart, kiteljesedtem, epitettem az eletem. Erre a semmibol betoppan, es mindent felbolygat😛 tetszik
2022. okt. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!