Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19 èves lány vagyok tetszettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mephisto19Iris19 kérdése:

19 èves lány vagyok tetszettem/tetszem egy roma fiunak eddig minden oke volt, de most hirtelen letiltott es nemtudom miert? Szerintetek?

Figyelt kérdés

#lány #kapcsolat #Roma fiu #Roma Magyar fiu
2021. febr. 2. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Rasszista
2021. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez egy eléggé gyakori jelenség, hogy mindenféle előzmény nélkül letiltogatják egymást az emberek (vagy ghostingolnak). Mostanában több lány is rám írt a Facebook posztjaimra hivatkozva, hogy szeretnének ismerkedni velem, és annak ellenére, hogy semmi, de tényleg semmi rosszat nem írtam nekik, egyik pillanatról a másikra ghostingoltak. Fogalmam sincs miért. Nagyon nehéz ezt a jelenséget elfogadni, de valószínűleg nem véletlen. Valami mégse volt neki szimpatikus benned, de ezen nem szabad agyalnod, próbálj túllépni rajta.
2021. febr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anonim 2/2 Köszi a válaszodat,ezt nemtudtam hat ha nem voltam szimpi azert volt mert luzer èletemnek vèget kell vetnem
2021. febr. 2. 02:42
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Neked tetszett a roma fiú?
2021. febr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Miért írtad hogy roma?
2021. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Örülj hogy letiltott és csak elment, ez elmond sok mindent róla. Nem vesztettél sokat hidd el. :D
2021. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Adj hálát az égnek hogy letiltott. Nem vagyok rasszista de a romákat nem igazán bírom és ennek sajnos oka is van.
2021. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
"Nem vagyok rasszista"de" " Magyarul de!
2021. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Tisztában vagy te a rasszizmus fogalmával? Nem ok nélkül ítélkezem hanem vannak nem éppen kellemes élményeim velük. Művelődj egy kicsit mielőtt megszólalsz
2021. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Ne törd ezen az agyad, lépj túl rajta. Ha egyik pillanatról a másikra letiltott, akkor az érdeklődése is annyit ért.

Ami meg az "adj hálát az égnek", meg "örülj neki" válaszolokat illeti, rohadt unalmas és lerágott csont már ez az egész. El kellene jutni már odáig, legalábbis illene eljutni odáig, hogy ha nem ismerem, nem tudom, hogy milyen ember, akkor nem ítélkezem fölötte. Ehhez viszont kellene egy kis kultúráltság, meg jóindulat, csak sajnos az a mai világban nem divat. Nevetséges és szánalmas is egyszerre.

Üdv,

egy roma fiú

2021. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!