Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy haverkodjak össze vele?

Hogy haverkodjak össze vele?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen nem igazán vannak barátaim. Viszont az egyik munkatársam ismerősöm facebookon, ma ráírtam, beszéltünk egy keveset, aztán melóhelyen is beszéltünk. Még kérdezett valamit facebookon, amire válaszoltam is, de azóta nem ír vissza. 😅


Rettenetes nehezen megy számomra a barátkozás, de jó lenne valaki, akivel jóban lehetek ott is. Szerintetek mit kéne tennem? Vagy mit írjak neki? Így is csoda, hogy valamilyen szinten már mertem kezdeményezni személyesen is, de így már másodjára nem merek, mert attól is tartok, hogy nem akar haverkodni. 😅


2022. okt. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss. Anelkul nem megy.
2022. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én próbálkoztam, ahogy írtam is, de így, hogy már nem reagál vissza, nem merek, mert nyomulósnak tűnhetek. 😅
2022. okt. 2. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nyomulós, nyugalom. Az nem ott kezdődik, hogy kétszer beszélsz, vagy ráírsz valakire.

Arra gondoltál amúgy, hogy lehet, hogy a munkatársad is olyan, mint te, és ezért nem kezdeményez?

2022. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, persze. Meg hát nem is volt olyan magabiztos, mikor beszéltünk. De akkor sem értem, hogy akkor miért nem írt vissza fb-n, hisz ott sem kellett már kezdeményeznie, megtettem én. 😅
2022. okt. 2. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomószor csak félrehúzzák az emberek az értesítést az állapotsoron, majd elfelejtkeznek róla. Vagy csak nem volt abban a hangulatban, másokkal volt, bármi oka lehet, nem kell ezen rugózni.
2022. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat megprobalok meg most utoljara rairni, es majd latjuk holnap mi lesz😅
2022. okt. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!