Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan haverkodjak össze egy...

Hogyan haverkodjak össze egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
Mééég mielőtt bárki is azt hinné, nem kapcsolatról van szó... :D Szóval fiú vagyok én is, ő viszont 19 éves, én pedig 14. Nem olyan zárkózott, de mégsem olyan "menő" gyerek. Valahol a kettő között. Már beszéltem vele többször is, viszont nem igazán tudok olyan témákat, amikről lehetne beszélgetni.. Például egy csomó közhely kérdés van, de ezzel nem szeretném zaklatni, mert gondolom, hogy sokszor megkapja ezeket. Vannak ötleteitek, hogy miről lehetne beszélni?
2016. júl. 27. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korodbeliekkel haverkodj
2016. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez azért nem így megy. :D Szóval, ha valami nem csúszik magától, szerintem nem kell erőltetni. Vagy találtok közös témát, beszélgettek élőben, érdeklődik ő is felőled, vagy halott az ügy. Annyi más jófej ember van még, próbálj meg nyitni. :) És az is lehet, hogy ha elengeded egy kicsit, tök spontán összebarátkoztok, anélkül, hogy egy nyomulós fura alaknak éreznéd magadat. :)
2016. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nyomuláás... :D Nem az, hogy nem sikerülne, szoktunk beszélgetni, csak nincs túl sok téma.
2016. júl. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!