Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz barát vagyok?

Szerintetek rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akivel napi szinten tartottuk a kapcsolatot 6 éven keresztül, akkor is legalább napi szinten beszéltünk, amikor volt barátnőm, és próbáltunk 1-2 hetente találkozni személyesen.


Na most neki is lett egy barátnője, és szép lassan hónapról hónapra 0-ra redukálódott a beszélgetés közöttünk. Nem írt vissza sose, nem nézte meg amit írtam neki, teljesen ignorált.


Szakítottak a barátnőjével, újra felbukkant, jó elnéztem neki, elmondtam neki, hogy ez rosszul esett tőle, majd rá 1 hétre kibékültek, és megint teljes módon mint az előtt elkezdett ignorálni.


Most megint összevesztek, megint felbukkant újra, viszont most mondtam neki, hogy ez nekem nagyon nem volt kóser, én annó szakítottam rá időt barátnő mellett is, és mondtam, hogy ne számítson tőlem se másra csak annyira, amennyit Ő adott nekem az elmúlt években.


Erre megsértődött és minden szarnak elhordott, hogy nem is vagyok igaz barát, mert nem számíthat rám a bajban sem.


2022. okt. 2. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz barát. A vele való kapcsolatot simán leépíteném.
2022. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem te vagy a rossz barát. Ő az . Te csak elmondtad a véleményed.
2022. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy gyökér haverod van. nem vagy rossz barát
2022. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
u de lennék a barátod!
2022. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Energiavámpír
2022. okt. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége sajnos,amikor kapcsolata lesz,mindent és mindenkit ejt.Nem volt olyan barátom,aki ne így tett volna velem.

Nekem is voltak kapcsolataim,sőt van egy beteg anyám is és volt egy kis keresztgyerek is,akivel sokat foglalkoztam. És ezek mellett a barátom is belefért,és nem akkor ,amikor búbánatom volt.

Van egy barátom,aki öt évig olyan volt,mint a testvérem.És ahogy az utolsó párja jobb szót nem tudok, de megszerezte magának,azóta úgy ritkult a kapcsolat,hogy van,hogy fél évig nem találkozom vele.De kemény vagyok,mert ezentúl akkor van találkozás, ha én akarom, ha nem tetszik,le lehet koccolni. Igen,az ilyenek energiavámpírok,mert ha gond baj van, akkor egyből megtalál. Eleinte adtam tanácsot,próbáltam más szemmel nézni a dolgokat, de én voltam a rossz,mert imádott szerelmét nem úgy látom,ahogy ő. Hozzátenném,hogy tudomásom szerint három év alatt kb nyolcszor szakítottak, és hol az egyik, hol a másik csúszik vissza hogy újrakezdjék.

Nem is értem, hogy a karakán,tisztelt barátomból hogyan lehetett ilyen megalkuvó ....

De ennek ellenére sem keresem a társaságát, inkább véletlen futok vele össze néha.Szomorú ez,de tudom, hogy sokunknál így van...

2022. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!