Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran beszélsz/töltes...

Milyen gyakran beszélsz/töltesz időt a barátaiddal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban a 2.barátságom megy tönkre azért, mert "nem beszélek velük napi szinten" / "nem írok vissza azonnal" / "eltűnök" . Lehet velem van a baj, igyekszem időt fordítani a barátaimra, de sok hobbim van, sulizok, projekteken dolgozom... Ezek nem kifogások, csak egyszerűen nem vagyok ráfüggve a telefonomra és mindig csinálok valamit. Nagyon szeretem őket, de szükségem van az „énidőre" és talán az elmúlt időszakban jobban is igényeltem. Alapvetően jobban szeretek személyesen beszélgetni az emberekkel. Ha találkozom valakivel, akkor sem nyomkodom a telefont.. Van olyan barátságom, hogy fél évig nem beszélünk, de ugyanonnan folytatjuk és nincs harag, sőt mindig minőségi időt töltünk együtt. Az is bennem van egyébként, hogy hamarosan külföldre költözöm és önállóbbnak kell lennem, csak én leszek ott magamnak szóval ha történik vanami az életemben azt nem egyből másnak mondom el, nem szeretek panaszkodni. Én szeretném megoldani. De lehet már túlságosan független vagyok vagy nem tudom. Ez tényleg baj?


Arra lennék kiváncsi, hogy te mit gondolsz erről, mint kivulálló.. Te mennyire igényled? És szerinted hogyan változassak? Szeretnék jó barát lenni, de a függetlenségem is nagyon fontos. Persze találkozom velük és akkor is csak rájuk figyelek, van hogy írok (ne gondoljátok, hogy semmi kommunikáció nincs).


2022. okt. 3. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
*ment tönkre
2022. okt. 3. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha jó barátaid vannak, akkor ne hagyd őket figyelmen kívül. Írj nekik. Ha elköltözöl külföldre, csakis ez a fajta kommunikáció lesz(online)

Kesobb bánni fogod.

Én is ilyen voltam, nem írtam senkinek vissza. Jobban szerettem a személyes kapcsolatokat. Viszont valamikor ez nem kivitelezhető.

És hát én azon kaptam magam hogy már nem keresnek engem.

2022. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2022. okt. 3. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akivel napi szinten, van akivel ritkabban, megritkabban. Aki igazi barat az megerti ha nincs idom vagy energiam
2022. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte senki sem keres engem, max havi szinten
2022. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Én nem töltök sok időt velük, mert fogyatékosok.


Félbehagyják a mondatot, és csak az állkapcsuk mozog, de már előtte is suttogva beszélt, meg ilyenek.


Az átlagemberek sem jók, nekik meg az idióta viselkedésük, önkárosító életmódjuk, zagyva és rosszindulatú történeteik, semmitmondo beszélgetéseik, panaszkodásaikból van elegem.


A szadista mazochista, tapos és tapostatik hierarchiájukat is utálom. Amibe kenyszeresen be akarnak illeszkedni.

2022. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagyunk már és a közeli barátaimmal legalább kéthetente egy alkalommal igyekszem találkozni, valamint néhány naponta ráírunk egymásra facen, hogy kivel mi újság.
2022. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!