Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok újra egy ilyen...

Barátkoznátok újra egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mialatt barátok voltatok az illető nem volt a legjobb lelki állapotban, emiatt sokszor veszekedtetek és rengetegszer meg is bántott (az egyik ilyen miatt is lett vége a baratsagotoknak). De azóta volt már pszichológusnál és rendbejött az élete. Azt mondja, mostmar tényleg megváltozott. Adnátok neki újabb esélyt?
2022. okt. 7. 19:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/3 anonim válasza:
88%

Attól függ, hogy mivel bántott meg akkor, mennyire nagy dolog volt.

Meg a kor is fontos, tinédzserkorban az emberek sokkal hevesebbek.

2022. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de tényleg függ attól, hogy mennyit és miről veszekedtünk, illetve mennyire, mennyiszer bántott meg. Tiniként nekem is volt egy ilyen esetem, később pont így keresett meg, de nem változott valami sokat, és másodjára is befuccsolt a barátság. Sajnos.
2022. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Artemovszk ***** válasza:
Az őszinteség az alapja minden tartós ismeretségnek szerintem. Ha az ismerősöd rájött a tévedésre, hibára, akkor beszéljen a haverjával. Hiszen néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2022. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!