Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számomra ez a barátság miért...

Számomra ez a barátság miért ilyen nyögvenyelős?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam a sráccal nagyon jól éreztem magam vele és elmondása szerint ő is.

Én 18 éves srác vagyok,ő 21.

Én gimnazista vagyok ő egyetemista. Én Székesfehérváron élek ő Budapest.

A baj az, hogy mindig én keresem őt ő sosem engem. Vannak rajtam kívül barátai de ő azt mondta hogy egyik se jó barátja. Bár bevallom, hogy mindig én keresem vagyis napiszinten keresem mert nem akarom elveszteni mert voltam négyes barátságban de egy autóbalesetben meghalt az egyik 2021 szeptember 26-án, másik barátom öngyilkos lett idén január 8-án. A harmadik van nekem csak nála is kimutatkozik hogy nem akarom elveszteni de akivel írok és találkozok őt se mert megbízunk egymásban és jól érezzük egymást és megbecsülöm. Ha már a másik kettő jóbarátom már csak fentről nézz le rám.

(nem megsajnáltatni akarom magam csak amióta ezek a tragédiák megtörténtek velem elég depresszív vagyok, de nem panaszkodok nyilván csak nagyon erős a ragaszkodásom.)



2022. okt. 9. 17:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha felmegyek mindig csinálunk valamit mert az érdeklődési kör azonos.
2022. okt. 9. 17:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, beszéltem 2 barátommal is.

Megértették hogy nem normális hogy csak én tartottam életben a barátságunkat! Azóta az egyik idővel lekopott, de a másik jobb haverom lett!

Egyébként azzal is tartom a kapcsolatot aki lekopott, csak kevesebbet beszélünk!

2022. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!