Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kellett a folyamatos...

Miért kellett a folyamatos privát levelek üzenetezését tönkretenni?

Figyelt kérdés
Az oldal 90% privát üzenetekre használta mindenki, lényegtelen most ki milyen célból. Erre beállítanak 15 perc/ 4 privátot? Ezt mégis, hogy gondolták. Az oldal erősségét a privát levelek küldése adta és kész. Aki nem akart privátozni azt a másik fél letiltotta és kész. Erre meg korlátozzák a privát levelek írását. Az oldal látogatottsága e lépése után drasztikusan csökkenni fog. Ti hogy látjátok ezt, hogy nem korlátlan a privát levelek írása? A designról ne is beszéljünk. Vissza a régi non stop privát levelek írását!

2020. máj. 12. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Tévedsz. Az oldalt nem privát levelezgetésre találták ki. Örülj, hogy egyáltalán van. Az oldal nem erről szó.


De amúgy az egész újítás egyenlő a nullával. Borzalmas lett.

2020. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy hány privát üzenetet küldhetsz, az a szintedtől függ.

Én például korlátlan számban küldhetek annyi privát üzenetet, amennyit csak szeretnék.


Valószínűleg te nem vagy azon a szinten, ami megengedi számodra ezt a lehetőséget. A szintedet a felhasználó neved mellett látható számnál tudod megnézni, ha rákattintasz.

Ott részletezve van, hogy az adott szinted milyen kiváltságokkal jár.

2020. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baromság ez a szintek és jogosultságok... Amúgy a kérdésre kellene válaszolni kedves 2. válaszoló.
2020. máj. 12. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#2-es válaszoló vagyok

A kérdésedre válaszoltam. Azért javasoltam a szintednek az átnézését, mert nálam nincs olyan korlátozás, mint nálad. Mivel eléggé friss ez az oldal újítás, így arra mertem gondolni, hogy összefüggésben lehet a GYIK által kitalált felhasználók szintezésével.


Ha nálad se írják ki külön azt, hogy mennyi privát üzenetet küldhetsz külön, akkor én kérek elnézést.



Viszont:

Az, hogy ki mit gondol az oldalról, az egyéni vélemény. Hidd el, nekem se tetszik ez az újítás.

2020. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Az oldalnak sosem a privát üzenetek voltak a lényegei. Nem véletlen, hogy sokan úgy vannak vele, hogy standardban nem reagálnak rájuk. Nálam amúgy nincs ilyen korlátozás, gondolom, szintet kell lépned.
2020. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változott kicsit a szintszámítás, valószínűleg téged és a privát üzenet küldési korlátozásod is érintette.
2020. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki - de sokan, kéretlen, többnyire ismerkedési célú üzenetekkel bombázták a kérdezőket/válaszolókat. A változás oka, hogy úgy tűnik több embert zavart mint ahányan ezt csinálták...

Gondolom csináltak előtte statisztikát és megnézték a letöltésszámokat és azokhoz mennyi privát tartozik egy-egy belépés/látogatás alkalmával.

2020. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

"Az oldal 90% privát üzenetekre használta mindenki, lényegtelen most ki milyen célból."

Még ilyen hülyeséget, ez egy nyilvános felület.

Kimondottan utálom, amikor privátban kérnek szakmai segítséget, holott adott a téma, oda kellene írni.

Vagy te társkeresőnek használod? Zaklatod itt az embereket folyamatosan?

Ne magadból indulj ki!

2020. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!