Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig fog még tartani barátnő...

Meddig fog még tartani barátnőmnél ez a szerelmes korszak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja bele van zúgva egy srácba, és azóta se lát se hall, beszélni se lehet vele mert valahogy még a másodfokú egyenlet megoldóképletéből is képes a srácra asszociálni. Messengeren is már csak közös képeket küld, és ha írok neki valamit akkor reagál rá egy szívvel vagy szomorú fejjel, aztán írja hogy "úristen képzeld xy megfogta a kezem, és akkor blablabla". Ne értsetek félre, jöjjenek össze, áldásom rájuk, csak jó lenne ha tudnánk normálisan is beszélgetni, mint eddig.

2022. okt. 11. 07:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Bűzlesz az irigységtől :)
2022. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ó, ez nagyon gyakori jelenség, főleg tini/fiatal felnőtt nőknél.


Majd akkor eszébe fogsz jutni, ha lesz valami gebasz a sráccal/kapcsolattal. Hidd el, akkor hirtelen eszébe fogsz jutni! Addig szinte eséltelen.


Ez inkább egy bizonyos embertípusra jellemző. Általában kapcsolatfüggők. Ameddig nincs párjuk, szinte folyamatosan barátokkal/barátnőkkel vannak, amint beüt a szerelem, a barátokról elfelejtkeznek, majd ha beüt a kapcsolatban valami/szakítás, akkor hirtelen megint eszükbe jutnak a "barátok".


Én az ilyen embereket végül kiszelektáltam a baráti körömből, nincs szükségem ilyen emberekre.

2022. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Mi lenne, ha hagynád élni, és nem önző módon ilyenkor is rácsimpaszkodnál?

2-es, ő nem kapcsolatfüggő, hanem egy egészséges nő, akinél ez nem csak egy fél órás b.szást jelent, mint pár antiszoc élőlénynél, akik képtelenek kapcsolatban lélegezni is....

2022. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 3-as!


Egy egészséges párkapcsolatban nem felejtkezik meg az ember a barátairól sem. Ki lehet alakítani egy egyensúlyt munka/párkapcsolat/barátok háromszögében.


A Kérdező barátnője lényegében nem érdeklődik a barátnő iránt, lerendezi 1-1 hangulatjellel és csak magáról beszél, a barátnőjéről nem érdeklődik magától a leírtak alapján.

2022. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Az baráti körömben az volt a tapasztalat, hogy kb. 3 hónap után visszatérnek a dolgok a korábbi medrükbe. Lesznek úra közös programok, témák.


Így bármelyikünknek új kapcsolata van, kb. 2-3 hónapig nem zavarjuk az újdonsült párt.


Ja! Emiatt később sem illetjük semmiképpen szemrehányással a barátot/barátnőt!

2022. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, ha szakítanak, akkor majd megint jó leszel. Az én barátnőm is ilyen volt. Le se szart, amíg a csávó megvolt, persze, ha valami történt kettejük között egyből hozzám jött sírni.
2022. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem normális dolkg bizonyos kor után hogy az embernek a párja az első. Persze itt kicsit fura mert még együtt sincsenek.
2022. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Tinikorban még sokkal intenzívebben éli meg az ember a szerelmet, mint felnőttkorban. Az első kapcsolatomban nekem is megszűnt a világ a pasimon kívül, csak ő érdekelt. Sajnos ez ilyen, majd rájön, hogy nem szabad hanyagolni a barátokat. Felnőttként nekem már tök evidens, hogy nem csak a párom van.
2022. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha te lennél szerelmes kérdező, ugyanilyen lennél. A tizenéves lányok ilyenek, az én barátnőm is ilyen volt, én is ilyen voltam, majd ahogy idősödik az ember, úgy változik ez.
2022. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyennel nem lehet mit kezdeni. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Jönne majd ő sírni pár hónap múlva hogy "Jaj otthagyott" meg "Jaj megcsaltak mit tegyek?", na olyankor kell majd neked is szomorú smileyval reagálni (bár lehet inkább röhögővel).
2022. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!