Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdek barátságról van szó?

Érdek barátságról van szó?

Figyelt kérdés

Kb lassan 2 éve vagyunk barátnők.Ő kezdett el felém közeledni,mikor kimentünk cigi szünetre,én elég nehezen nyíltam meg neki,nem tűntem olyannak aki barátkozni akar.De ahogy teltek a napok volt olyan,hogy rámírt facebookon,és elkezdtünk beszélgetni messengeren is,bár nagyon sokszor órák kellenek mai napig,hogy válaszoljon.

A lényeg az,hogy ő kezdett el velem barátkozni,ő volt mindig is az aki többszőr rám ír .

De olyan furcsa,mivel én már eljöttem abból a sulibol,heti 1x vagyok ott,szóval ritkán találkozunk akkor is egy cigire,és úgy nyár eleje óta 2xvolt az,hogy kihívott találkozni,és ebből csak 1x találkoztunk.

Sokszor kért tőlem szívességet,nem nagy dolgokat.Pl menjek el neki dohi ha közelbe vagyok,vagy tudok e adni kölcsön apróságokat.

Viszont megköszön mindent 100x,már sokszor uncsi ez,és vissza ad plusz visszavesz mindent.

Kedves velem nagyon,volt olyan ,hogy mondta azt hogy imád velem lenni.

De nem értem,hogy akkor miért nem hív ki találkozni.

Mondtam neki 100x ,hogy neki kell engem hívni ha akar,mert ő az aki szinte mindig oda van a pasijánál és aki elfoglalt.Mondta ,hogy rendben van.

Mondhatni mindennap írunk 0-24,persze mint mondtam sokszor órák elteltével válaszol.


A kérdés lényege ,hogy vajon ő kihasznál,csak lelkiismeretes?Vagy manipulál?

Szeretem amugy tök jó barátként gondolok rá,viszont nem vagyok hülye és úgy érzem nem stimmel valami.



2022. okt. 13. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Számíthat az, hogy mindig ugrasz minden szrságára, de azon kívül nem írtál olyat, amiből úgy tűnne nagyobb gond van vele.


Tanulj meg nemet mondani és ne ugrálj neki, nem vagy senkinek a szolgája. Az is már egy érdekes helyzet lehet, ha valamit nem akarsz megcsinálni neki, akkor arra hogyan reagál.


Hívd "ki" (bármit is értesz alatta) te is néha, szrd le a pasiját. Nem a te dolgod, megkérdezed mikor jó neki a következő két hétben és találkozzatok. Ha sosem jó neki, csak a neten írkálgatni, akkor hagyd.

2022. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ugrok senkinek se,nem tudom ezt miből szűrhetted le
2022. okt. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!