Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nem tinédzseres szinten...

Ez nem tinédzseres szinten való gondolkodàs a baràtsàgról?

Figyelt kérdés
Talàlkoztunk hét elején beszéltük talàlkozunk a hétvégén is.Erre azt mondta talàlkozhatunk előbb is.Írtam neki hét közepén ràmondta hogy jó majd írt fél óra múlva inkàbb halasszuk hétvégére.Egyik szólt ír később ha nem lesz fàradt,szombatra meg semmi se lett végül lebeszélt màs programot.Ment útra mondta ír küld képeket,azóta se kép,se hang róla.Nem gond ha nem akar talàlkozni nem is én voltam rajta a sűrű talàlkozàsokon de úgy làtszik az csak akkor érvényes ha neki megfelel..valószínűleg valami hiànyossàgot kompenzàl magàban ezekkel a dolgokkal,eléggé padlót szokott fogni,de az nem ok hogy làbtörlőnek hasznàljon màst mert könnyen elveszíthetők az emberek ha nem tiszteljük őket.És harminc körüli személyről van szó.
2022. júl. 10. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Huhh, ez a megfogamazás és írás a tinédzseres inkább. Elég volt megérteni a lényeget ebből.

Lehet csak fáradt, vagy tényleg összejöttek neki most a dolgok. Legegyszerűbb ha ráhagyod, amikor ír, akkor válaszolsz és ennyi. Nem mindenki igényli azt, hogy minden második nap barátkozzon, főleg munka mellett.

2022. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a furcsa pont ő igényelte
2022. júl. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!