Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fényképen mindenki jól akar...

Fényképen mindenki jól akar kinézni?

Figyelt kérdés

Akkor meg miért nem érti a barátnőm meg haverok, családom, hogy nem szeretem ha fényképeznek?

Nem tetszem magamnak ezért mindig szétstresszelnek azzal, hogy előveszik az okostelefont és fényképeznek, videóznak.

Olyankor mindig elrontják a napom/estém.

És nem érik. Pedig megmondtam, hogy nekik is hosszú ferde orruk lenne ők sem fényképeztetnék magukat!

Az emberekben nincs empátia egyáltalán?


2022. okt. 16. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogos amit írsz.

Én csak azt szoktam mondani nekik, kérdezzék meg legalább hogy mit rakhatnak ki közösségi oldalra, nálam csak az a feltétel!

2022. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Meg amúgy is, azt látom csak a szép embernek mániájuk a fényképezgetés, minden pillanat “megörökítése”. Ami persze nem is erről szól igazából hanem arról, hogy milyen jól néznek ki képen, tehát totál nárcizmus az egész. Ezért is undorító ez számomra!

2022. okt. 16. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Azért próbáld megszeretni magad, úgy kevésbé lesz ellenszenves a világ!
2022. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


A világ egy szemét hely!

Felesleges tagadni.

2022. okt. 16. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tagadtam, az!
2022. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Akkor jó.

Kibírni amennyi még van minimális szenvedéssel.

Ennél többet felesleges akarni.

2022. okt. 16. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Fotózd te is le őket a legrosszabb szögben és tedd fel a facebookra. Kíváncsi lennék mit szólnának.
2022. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!