Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet elcsesztem egy barátságot?

Lehet elcsesztem egy barátságot?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy jo haverom szulinapi buliján, amit tudni kell hogy van egy gyerekkori egyik legjobb baratom (o is ott volt a szulinapon) es azt is tudni kell hogy neki van egy kiszemeltje, akiert odavan, am van egy bökkenő, ennek a szemelynek van baratnoje. Nos ezt a lanyt a barati korombol kb mindenki ki nem allhatja, nem fogom reszletezni h miert, ezutan h megtudtuk h jar ezzel a fiuval, megjobban megutaltuk mert nem ertettuk hogy egy ilyen ertelmes aranyos fiu hogy jarhat egy ilyen picsaval... Ott tartottam h tegnap a buli kozepen kitettem egy kepet egy barbi babarol ami szet volt trancsirozva, a feje fel volt nyitva. Ezen a kepen megjeloltem azt a bizonyos lanyt akit mindenki utal megis jar ezzel a fiuval. A baratom most szomoru, mert nem ir vissza neki ez a fiu, pedig eddig gyakrabban visszairt. Lehet h emiatt van es most elkezdte h en basztam el mindent es tonkre tettem a baratsagukat, amiben reszben igaza van. Ha ez a baja a fiunak, hogy tehetnem jova? Probaltam mar bocsanatot kerni. 16/L
2022. okt. 16. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
te is egy picsa vagy.
2022. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te raktad ki azt a képet, nem a barátod. Vagyis a fiúnak semmi oka haragudni a barátodra, tehát nem emiatt nem ír neki vissza.
2022. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott tartottam h tegnap a buli kozepen kitettem egy kepet egy barbi babarol ami szet volt trancsirozva, a feje fel volt nyitva. Ezen a kepen megjeloltem azt a bizonyos lanyt - szánalmas és iszonyú gyerekes viselkedés.
2022. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jezusom, ne bullyingold már, te vagy itt a bántalmazó. Tok mindegy, ha valaki idegesít, nem kell vele lógni, de nem kezdjük el tönkretenni, milyen ember szeretnél lenni?

Nincs jogod megítélni senkit, hogy ki miért van valakivel, semmi közöd hozza és nem látsz bele a kapcsolatukba.

Ahhoz van jogod, hogy ne szeresd, idegesíthet, de az már a te dontesed, hogy hogy bansz vele.

A fiú valószínű szereti a lányt, hiába nem szeretitek, jól is teszi ha nem beszél azzal, aki rosszindulatú.

2022. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!