Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért titkolják ennyire el?...

Miért titkolják ennyire el? Mi ennek az oka? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm mostanában összejárogat az egyik osztálytársammal (mind a 3-an egy osztályba járunk)különösen úgy, hogy ne tudják róla vagy ilyennek valahogy így érzem.A szociális medián úgyis látom, hogy kivel van mert ugye kirakják a netre.Az iskolában nem nagyon keresik egymás társaságát de amikor én már nem vagyok ott akkor nagyon jó barátnők.. Múltkor sem voltam suliban és megint kirakták, hogy együtt lógnak meg ilyennek. Régebben még kicsit féltékeny voltam ilyen dolgokra de mára már nem érdekel és úgy vagyok vele lógjon azzal akivel akar.Viszont nem értem, hogy miért nem vállalja fel előttem a barátságukat?Sokkal több programja van ezzel a lánnyal mint velem és múltkor is lemondott egy-két találkát. Amiket be is kellett volna pótolnunk de akkor is vele találkozott illetve a lány pár osztálytárssal mert a lánynak a szerelme is jött és az is elhozta az egyik haverját aztán meg a lány is elhívta a barátnőmet. Engem is simán el hívattak volna, de mégsem. Miért titkolják ennyire előttem a dolgokat, hogy ők jóba vannak? nem érdekel, hogy kivel van jóban de engem idegesít már, hogy velem már nem is foglalkozik úgy.. És teljesen leszar. Kérlek írjatok valamiféle okokat vagy, hogy kérdezzek rá.

2022. okt. 17. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Így, ahogy leírtad, kérdezz rá. Mitől félsz?
2022. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ha valami nem tetszik vagy valami zavar akkor mindig vita lesz és azt nem szeretném..
2022. okt. 17. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
De mi nem tetszik és mi zavar? Mit érzel, amikor valami zavar és nem tetszik? Féltékeny vagy rájuk? Irigy vagy, hogy kihagynak? Minden érzés rendben van, kivéve, ha elfojtod és nem mondod ki, csak terelsz.
2022. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, hogy kihagy a barátnőm mindenből amikor sokkal többet tettem érte mint ez a mostani új barátnője. És tudom, hogy ez a legrosszabb amit tehetek.
2022. okt. 17. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező

Kérdezd meg. Mert a leírásod alapján egy szóval sem beszéltetek erről...


Egyébként az elején az "összejár egy osztálytársammal" azt hittem dugnak, csak utána értettem meg, hogy egy ilyen csajos téma:D

2022. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? Ez az új barátnője miket tett, amik kevesebbek a te tetteidnél?
2022. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le őket. A lényeg, hogy amikor majd összevesznek, és vissza akarja kuncsorogni magát, akkor légy erős, és ne fogadd vissza a kegyeidbe.
2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5# Ne haragudj, hogy félreérthető voltam :')


6# Igazából nagyon semmit. Olyan haverok csak elvannak egymással és ennyi semmi több.


7# Így lesz

2022. okt. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!