Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a szobatársam...

Mit tegyek ha a szobatársam szülei megutálnak épp?

Figyelt kérdés

Rávettem a szobatársamat, hogy elszívjunk egy szál cigit, pedig ő nem szokott, és én ezáltal belevittem a rosszba. Ő pedig elmondta a szüleinek, akik azt mondták, hogy ne zülljön el, de nem baj. De én érzem, hogy ezáltal elveszítettem a bizalmukat, és többé nem úgy fognak tekinteni rám, mint ahogy eddig. Mit tegyek? HELP


20/L


2022. okt. 18. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Na aztán akkor mi van? Szobatársad, vége az egyetemnek aztán annyi utána ugy sem lesz szobatársad.
2022. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Tehat a szulei azt mondtak hogy egy szal nem baj, de te ennek ellenere marcangolod magadat, sot belekepzelsz mar mindent is a szituacioba.


Hat, van baj, de nem a cigivel.

2022. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk kérj elnézést és ne vidd bele hülyeségekbe? Neked van egy káros és undorítós szokásod, de ne győzködj már másokat is arról, hogy csinálják.
2022. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező más dolgokat is ennyire túlagyalsz és szorongsz miatta?
2022. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre túlgondolod. Ha ezek után problémájuk van veled, majd jelzik.
2022. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és miért is akarnál ennyire kényszeresen megfelelni a szobatársad szüleinek, akiket kb. évente 1x látsz...???
2022. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
eskü miért érzem úgy hogy az egyetemisták évről-évre egyre visszább fejlődnek agyilag... hét éve amikor kipróbáltam (mármint az egyetemet), még csak olyat játszottak, hogy nem látják-hallják a másikat az orruk előtt meg képtelenek megtanulni kezelni egy lakáskulcsot... járnak még felnőtt emberek egyetemre valahol? XD
2022. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:))))
2022. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Es? Ok is ott laknak vagy mi? Bar meg akk se erdekelne
2022. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem érdekelne a szobatársam szüleinek - vadidegenek - véleménye.


A szobatárs felnőtt ember, hogyha elfogadja a cigit, akkor az az ő dolga.

2022. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!