Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavar, hogy a legjobb...

Miért zavar, hogy a legjobb barátnőm bepasizik?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, nagyon közeli a kapcsolatunk, jelenleg mindketten szinglik vagyunk. Igazából mikor elkezdődött a barátságunk én egy több éves kapcsolatban voltam, aztán ennek 1 éve vége lett. Neki is volt egy rövidebb kapcsolata, annak is vége lett. Átsegítettük egymást ezen, mindent megdumálunk egymással, sokat találkozunk.

Mostanában kezdtem először érezni, hogy most jó minden, hogy kezdek túllenni a szakításon is, jó egyedül lenni, barátnőzni...stb.

Most a barátnőm randizgat egy fiúval, nagyon az eleje még, de kívülről nézve elég egyértelmű, hogy össze fognak jönni. Én meg utálom magam ezért, de van bennem valami félelem emiatt. Annak örülök, hogy boldog meg igazából nem is attól félek, hogy kevesebb időt töltünk majd együtt, magam sem tudom megfogalmazni. Lehet csak ráébreszt arra, hogy félek attól, hogy egyedül maradok és kellene randiznom meg nyitottabbnak lennem, de közbe nem akartam a szakítás után beleugrani semmibe, meg nem érzem magam késznek még rá, vagy gondoltam majd jön, ha jön, ezt nem lehet tervezni.

Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy tudnám ezt a zavart megszüntetni? Nem akarok olyan barátnő lenni aki féltékeny és nem tud örülni a másiknak.


Köszi a válaszokat!


26/N



2022. okt. 21. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Két eset lehetséges, vagy mindkettő együtt:


- tudat alatt, magad előtt sem bevallottan, irigyled, hogy neki van, neked nincs

- valóban félsz attól, hogy nem marad ideje rád.


Nem kell ezek ellen harcolni, mert teljesen természetes, emberi érzések, csak ne hagyd elfajulni és ne beszélj róla!

Inkább arra gondolj, hogy neked is jön pár az életedben és milyen jó lesz négyesben programozni!

2022. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak calcuttai Szent Teréznek nincsenek ilyen gondolatai!:) Lehet, hogy pont a barinőd pasiján keresztül fogsz találkozni életed szerelmével, aki a barátja, kollégája, testvére, rokona. Az élet kiszámíthatatlan.
2022. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki sikerül?
2022. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű irigység, normális
2022. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Creepy Me válasza:
Az elsővel értek egyet. Tisztázd le magadban mi is a helyzet. Nekem féltékenységnek tűnik mert szerintem beleszerettél.
2023. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!