Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és hogy szerezzek új...

Hol és hogy szerezzek új barátokat így évesen?

Figyelt kérdés

Szeretem és nyilván nem hagyom el a régieket,de kellenek újak,mert sajnos évek óta ugyanazokat csináljuk..semmi változás..

Sírunk hogy nincs barátnőnk, de mindig valakinél csak összeülünk és ott elvagyunk.

Én meg már nem mondom hogy menjünk el valahova bulizni, hanem elmegyek egyedül.

De ez csak egy példa.


Szóval úgy érzem, hogy ők benne ragadtak az évekkel ezelőtti dolgokba,de nekem ez meg már nem elég...


24/f


2022. okt. 23. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Munkahely?
2022. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

A nyitott extrovertált viselkedést kell elővenni ha szeretnél embereket megismerni.

Nem arra gondolok hogy valaki extrovertáltan központi személyiség!

2022. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írtad hogy mostanra már nem vársz rájuk hanem egyedül is elmész bulizni. Pontosan ez ami jó alap lehet új ismerettségekhez és barátságokhoz. Bulikban a többség közvetlenebb, nyitottabb, könnyebb odacsapódni másokhoz is akár, ha kölcsönös a szimpátia. Sőt úgy tapasztaltam hogy akik azonos zenét kedvelnek, azok sokminden másban is hasonlóak. Szóval ez pl pont jó kiindulási alap lehet.
2022. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Például itt. Írj, írjatok :)

18/F

2022. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetemen, okj-n ahol hasonlo érdeklődési körü emberekkel taliz6sz.
2023. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Próbáld meg itt. de a 10-es szabályt ne feledd.
2023. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!