Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak ti megsértődnétek ezen?

Férfiak ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

"Boldog házassági évfordulót, Drágaságom!"


Ezt jegyeztem meg viccesen egy olyan férfi ismerősömnek, aki korábban bánatos bociszemekkel utasított el, hogy viszonylag idős vagyok hozzá képest (9 évvel fiatalabb.)


Csütörtökön volt a 6. évfordulója a plátói vonzalomnak, ami létrejött közöttünk. Egyszer volt fél éven át tartó súlyos feszültség, azóta alig fordult elő ritkán egy-egy minimális súrlódás.


Most lehet, hogy megint lesz durcizás a részéről.


Eléggé felhúzta magát a kijelentésemen. Számon kérte, hogyan merészelek viccelni ilyesmivel. Valószínűleg megint nem fog nekem még köszönni sem.


Viszont érzékeltem rajta korábban, hogy összejött volna velem komolyabban. Több közeledési kísérlete volt, de nem tudtam fogadni.


Valamiért akkor is taszított, amikor leszelídültek az indulatai és tudtunk probléma nélkül kompromisszumot kötni. Már régóta nem volt tartós feszültség közöttünk az utóbbi másfél évben.



#hosszan tartó férfi nő barátság
2022. okt. 30. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Isten mentsen meg ilyen nőszemélytől!

Mondom ezt nőként..

2022. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
69%
Nem, nem ezen durciznék be.
2022. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Nőként kérdem: Ennek a nőszemélynek mi a fene baja van?!


Tényleg nagy gratula az évfordulójához. Nem semmi férfit találhatott, aki már ennyi éve elviseli.

2022. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Férfiakhoz szólt a kérdésem elsősorban.


Átgondoltam ezt a történetet. Annyiban lehetett volna módosítani valóban a megállapítást, hogy megkérdezem, belefér-e az illető értékrendjébe egy ilyen humor.


Nyilván nem mindenki díjaz mindent, de meg lehet beszélni a határokat ésszerű módon.

2022. okt. 30. 12:29
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Ennek az egész "kapcsolatnak", barátságnak/plátói szerelemnek/vagy akármi másnak, az égegyadta világon semmi értelme...

Abszolút nem illetek össze a fentiek alapján, gondolom a hiúságod nem engedi 6 év után feladni végre.

2022. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem párkapcsolatnak indult eredetileg. Segítségemre volt egy igazán nehéz időszakban. Valójában meg akart ismerni mélyebben, azért is maradtam.


Részben pedig egymás támaszai lehetünk még az életben. Lelkileg erősített, amikor kritikus időszakom volt az életemben.


Azért tudunk kompromisszum készek lenni, mert a szellemi kapcsolódás stabil.


Az nem hiúság, ha segítek a másik embernek - amiből lehet kölcsönösség bármikor. Azért is írtam, hogy hiszek a férfi-nő barátságban, amiben bizonyos mértékű humor azért belefér.

2022. okt. 30. 12:43
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Akkor miert nem baratsag-evfordulot mondtal neki?
2022. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 7-es válaszoló! :)


Végre egy egészséges mentalitású visszajelzés. Köszönöm még egyszer! :)

2022. okt. 30. 12:53
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Az alapján amit írtál az egész barátság egy jó nagy rakás szar úgy ahogy van.

Az egyetlen logikus lépés az lenne ha egy az egyben véget vetnétek neki, ezt pedig ő is érzi, ezért hisztériázik ezen a hülye kis viccen.

2022. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, valóban félreértelmezhetőek voltak a testbeszéd jelzései hosszú időn keresztül.


1. vágytól perzselő tekintet

2. szívből jövő, széles mosoly

3. elragadóan jókedvű hanghordozás

4. nagyobb távolságból is érzékelhető felszabadultság érzés

5. hangos nevetés, miközben másokkal beszélt (munka közben)


Egyszer még a szemei is úgy csillogtak, mintha kicsit "elvarázsolódott" volna. Mélyebb meghatódás látszott bennük néhány másodpercre.


Közös tulajdonságunk az átlagtól eltérő finomhangolt gondolkodásmód.

2022. okt. 30. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!