Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen jellemre vall?

Ez milyen jellemre vall?

Figyelt kérdés

Neha eljàrunk kajàlni az egyik úgymond baràtnőmmel és egyszer egyikünk màskor a màsikunk fizet.

És egyszer mikor rajtam volt a sor rögtön rendelt nesscaffet,asvanyvizet,komplett menut plusz salàta porciót,még italt.Egy alkalommal mikor ő fizette volna rendelt magànak egy szolid kis adag csirkesalàtàt meg egy àsvànyvizet mondtam majd én fizetem a kört rajtam lett volna sor meg kihasznàltam akkor ne fizessek annyit màsnak ha te igy én is úgy magamnak meg rendeltem kicsit jobb kajàt.Mondta rendeljek amit akarok de ha màr annyit szàmolgatta meg lefaragta magànak a rendelést nem akartam a szàmlàjàra rendelni meg így legalàbb nem annyit fizettem.Nem àll ő rosszul anyagilag,még fukarnak se mondanàm lehet inkább ez szàmítàs.Egy következő alkalommal ő fizetett az egy klasszikus halétel volt ami ettünk.Meg egy- egy ital mellé.Azóta kajàlni nem is voltunk.


2022. nov. 4. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Te egy nagyon számolgatós és kicsinyes jellem vagy, az látszik a kérdésből.
2022. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem en...
2022. nov. 4. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

1-esnek nincs igaza.

A jó barátság alapja a pontos elszámolás.

Én se díjazzom, amikor meghívok embereket 1-1 komplett menüre és letudják annyival az este hátralevő részét, hogy meghívnak 1 sörre, vagy még annyira se.

A legjobb valóban az, ha mindenki magának fizeti, vagy ha olyan anyagi helyzetben vagy, hogy letudsz mondani arról az összegről, akkor meg ne érdekeljen.

Egészen egyszerű ezt bevezetni.

Ha meghívnak, ne fogadd el. Ragaszkodj hozzá, hogy te kifizeted a részedet. Így a következő alkalomkor nem kell visszahívnod a másikat. Természetes lesz, hogy mindenki a sajátját fizeti.


23F

2022. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,koszonom a valaszt! Itt az a szembetuno ha o fizet nem rendel ugy be maganak mas lenne ha mindig ugy csinalna.
2022. nov. 6. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve értelmetlen. Mindenki mindig fizesse a magáét.
2022. nov. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Uramisten, mennyi rizsa... Mármint duma, nem az étel.

Ilyen OCD-vel hogy lehet élni, de most komolyan? Ilyen víz, meg olyan saláta, meg amolyan porció. Basszus, ezt fájdalmas volt végigolvasnom is. Olyan kínosak ezek az egymás oda-vissza hívogatása meg számolgatás. Ha ennyire fillérba.ók vagytok (azok vagytok), nem egyszerűbb, ha mindenki magának fizet, azt cső?

2022. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!