Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha van egy igen...

Mit tegyek ha van egy igen erős gyanúm(vagyis igazából tudom) hogy a legjobb barátom hazudik nekem? Rengetegszer hazudik mostanában és hülyének néz, és arra is kezdek gyanakodni hogy arra a lányra akar ráhajtani aki nekem bejön

Figyelt kérdés
A barátom tudja hogy nekem az a lány bejön. De nem értem hogy hogyan fajult a barátságunk így el. Valamit titkol előlem mert megkérdeztem másokat is és válaszra se méltatnak. Szemtől szemben kérdezzem meg tőle hogy mi a helyzet? De az a gond hogy megint hazudna. A barátságot szakítsam szét(mondjuk ezek után szét is fogom)?

2022. nov. 5. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Felejtsd el. Nem a barátod, aki hazudik.

Amúgy meg mindig a lány választ két pályázó közül.

De nem is ez a lány a fő ok, hogy soha többet nem állnék szóba vele, mert ez kulturáltan tisztázható intelligens emberek között, hanem az, hogy hazug.

2022. nov. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha ilyen a választott 'legjobb barátod', az a szerencséd, hogy ellenségre nincs szükséged.

Ha helyedben lennék, köszönése fogadásán kívül szót sem váltanék vele.

.

Az igazi barát még akkor is segít, ha neki kényelmetlenséget okoz.

A mondás szerint: "Könnyebb egy barátért meghalni, mint olyan barátot találni, akiért az ember hajlandó meghalni is!"

2022. nov. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Azon csodálkozom, hogy még nem szakította ő meg veled a barátságot amiért gyanúsítgatod és a háta mögött kavarsz. És honnan tudod, hogy hazudozik? Talán követed, vagy nyomozol is utána?
2022. nov. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehet,hogy már volt is azzal a lánnyal,ezért titkolódzik.De egyébként,ha te nem jöttél össze vele,akkor a barátod rámehet,ez ilyen dolog,nem tudsz mit csinálni.A punci meg nagyobb hatalom annál,hogy a te érdekeidet nézze,sajnos ez van.
2022. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as én nem értem mi a bajod, nem véletlenül gyakori kérdésekre írtam ki, mert csak gyanakszom és nem beszéltem senkinek még erről mert igazából úgy érzem összeesküvés van ellenem(mióta erre gyanakszom hogy mi folyik a háttérben, nem ír vissza egy osztálytársam se). És nem követem csak hallom a dolgokat(a múltkor egy másik osztálytársammal beszélt egy lányről a szekrényeknél nekem meg közelben van a szekrényem és amikor megkérdeztem hogy nincs e olyan lány aki tetszik neki akkor azt mondta nincs)
2022. nov. 5. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

De mi van ha az általad kiszemelt csajszinak ő jön be és nem te, megsértődsz mindkettőre mint egy ovis?

A leirtak alapján meg nem is vagytok barátok, hanem csak haverok, nagy különbség! De mivel haverokra is szüksége van az embernek, ezért becsüld meg a kapcsolatodat vele, ha egyébként más bajok nincsenek.

2022. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!