Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy lányként ilyen...

Lehet hogy lányként ilyen dolgok miatt nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

kezdjük ott, hogy nem vagyok valami szép, plusz túlsúlyos is vagyok, és tudom, hogy ez alapból nem vált ki elsőre szimpátiát, női társaim felől sokszor érzek lenézést is ha pl először megyek egy társaságba


nem voltam régen jó tanuló, ezért az adott szakomon nem a legjobb egyetemre kerültem be, és azok a "barátaim" akik pesten jutottak be valami nevesebb egyetemre, úgy érzem nem tartanak egyenrangúnak, sőt a nyáron feltűnt, hogy azt se tudják megjegyezni, hogy én mit tanulok.. igazából úgy érzem, hogy ők is lenéznek

dolgozom suli mellett, az előző munkámat viszont elég becsmérlően véleményezték, a mostanit el sem mondtam

korábban sokat mondták, hogy szeretnének dolgozni valamit, oda ahol én voltam lett volna felvétel diákoknak, de szerintem többre tartották magukat, minthogy odajöjjenek dolgozni, végül azóta se dolgozik egyik sem


és azt vettem észre, hogy aki dekoratívabb, vagy előrébb van az életben akár más pénze által, sokkal többre tartják mások, legyen akármilyen a személyisége konkrétan, ezt azért írom, mert gondoltam arra, hogy esetleg a személyiségemmel van baj, de nem hiszem hogy annyira borzalmas lenne, hogy azt ne lehetne elviselni, legalábbis akkor másoknak több mindent elnéznek az emberek

ti tapasztaltatok hasonlót? pénz vagy külső váltás miatt változott valamit?



2022. nov. 6. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nekem bejönnek a telt nők..
2022. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Na hát, egy férfi pont ugyanezt éli át, ha nem Chad-nek született. Az a lényeges különbség, hogy neked így is lesz párod, az előnytelenebb külsővel rendelkező férfiakkal szemben.
2022. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2: Nehogy belefojtsd a könnyeidbe...
2022. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Jól látod barátom. Végtelenül irigy vagyok a Chad-ekre.

2022. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
És ehhez mi köze van itt bárkinek is ebben a beszélgetésben? xD A kérdező BARÁTOKAT akar, nem pedig az a baja, hogy nincs párja, totál irreleváns. Ha érzelmi támogatást akarsz, írj ki egy saját kérdést.
2022. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
95%
Azok az emberek nem megfelelő alapanyagok barátnak. Normális barátok között nem lenne szabad számítania a külsőnek, az meg, hogy lenéznek a diákmelód miatt, sokat elárul róluk. Ne fuss utánuk, nem valók ők hozzád - és nem abban az értelemben nem, ahogy te gondolod.
2022. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyos vagyok erősen

Egyetemre se jártam

A középsulit is otthagytam

Mégis sok barátom van es könnyen ismerkedem

Semmi köze a barátságnak ezekhez a felszínes dolgokhoz

Valószínűleg nem sikerült jó emberekkel ismerkedned vagy nem vagy elég közvetlen , beszédes és kezdeményező

2022. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eddig nem a megfelelő embereket választottad barátaidnak.

Én szívesen barátkoznék veled, írj rám, ha te is. :)

24N

2022. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egyébként problémám az is, hogy nincs párom :D xdd csak ennyire nem akartam még előre szaladni, úgy érzem amíg barátaim nincsenek, felesleges párkapcsolaton fantáziálnom, de nem gondolnám, hogy azért mert lány vagyok, könnyebben ismerkednék, mert szerintem pont a férfiaknak vannak magasabb elvárásaik a külsőt tekintve, de együtt érzek veled #2


köszönöm egyébként a válaszokat:)) nekem is eszembe jutott, hogy rossz embereknél kopogtatok, csak az a baj, hogy sokszor nem én válogatom meg őket, valóban én kevésbé tudok kezdeményezni, azzal vagyok aki nyit felém

2022. nov. 6. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. nov. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!